Monitörün Hertz ayarı maksimumdan fazla yapıldıktan sonra "bağlantı yok" hatası

EfeExe4

Picopat
Daha fazla  
Monitörümun Hertz ayarını monitörün maksimum Hertz'inden fazla yaptım ve monitörde sadece bağlantı yok yazıyor. Bunu nasıl duzeltebilirim?

Kablonuzun desteklemediğini düşünüyorum. HDMI mı kullanıyorsunuz? Ve kaç Hertz yaptınız?

HDMI kullanıyorum 75 Hertz monitörün hertziydi ben 100 yaptım

HDMI kablosu kaliteli olmadıgında desteklemeyebilir. Monitörünüzde ve ekran kartınızda varsa DisplayPort kablosu alıp kullanın yoksa 2.1 bir HDMI kablo alın kaliteli bir şey.

@eren28tr yanlış olan ne?

@SHYAH rica ediyorum dislike attıktan sonra ya da atmadan önce nerede yanlış yaptığımı söyleyin ki bende öğreneyim.

Son düzenleme:
Adamın monitörü Max 75 Hz destekliyor Hz aşırtma ile 100 yapmış siz kabloyla alakalı olabilir diyorsunuz.

Adamın monitörü Max 75 Hz destekliyor Hz aşırtma ile 100 yapmış siz kabloyla alakalı olabilir diyorsunuz.

Hocam insanlık hali gözümden kaçmış olabilir. Bunu belirtebilirsiniz, sadece dislike atmak hiçbir şeyi açıklamıyor.

Dislike butonu boşa yok ben bilmediğinizi düşündüm ondan dislike attım.

Yazdıgım mesaj doğru. Kalitesiz kablo yüksek Hertz desteklemez. Burada yanlış yaptığım şey konu mesajının gözümden kaçması. Dislike atmanıza bir şey demiyorum, sadece doğrusunu söylemeden dislike atıp geçmenize laf ediyorum.

PC'yi güvenli modda acmayi dene, sonra 75 düşür tekrar veya monitor baglantisi olmadan PC aç, sonra baglanti yi bağla

Yeni konular

Geri
Yukarı