Monitörün içinde vida olması bir sıkıntı çıkarır mı?

Agony1376

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben 2-3 sene önce yanlışlıkla monitörün vidası sanıp kutudaki bir vidayı oraya yerleştirmeye çalıştım. Oranın değilmiş şu an hala orada. Nedense aklıma geldi merak ettim bende ne yapayım yoksa böyle kalsın mı? Monitörü kaldırıp en sola doğru sallayıp en alt sola götürdüm vidayı.

Vida içerideyse ve sabit değilse devre kartının bir yerlerine çarpıp sıkıntı çıkartabilir sonuçta iletken.

Anlamadım vida tam olarak nerede?

Monitörün içinde hocam.

Yani monitörü bir yere taşımayıp sabit kullanıyorsan sıkıntı yaratmaz bence.

Evet sabit hocam çok nadir yerinden oynatıyorum.

Yani monitörü bir yere taşımayıp sabit kullanıyorsan sıkıntı yaratmaz bence.

Evet hocam dediğin gibi çok nadir sadece ekranı dalan silerken oynuyor yerinden o zaman da kapalı oluyor zaten.

Monitörün içinde hocam.

Evet sabit hocam çok nadir yerinden oynatıyorum.

Evet hocam dediğin gibi çok nadir sadece ekranı dalan silerken oynuyor yerinden o zaman da kapalı oluyor zaten.
Neden monitör içine boş bir vida attın ki.

3 yıldır bir şey olmadıysa neden şimdi olsun? Çok rahatsız ediyorsa monitörün kasasını dikkatlice söküp içinden vidayı alıp geri kapatabilirsiniz.

Vida içerideyse ve sabit değilse devre kartının bir yerlerine çarpıp sıkıntı çıkartabilir sonuçta iletken.

Burada dediğim gibi olmaması için devre kartının olmadığı tarafa sallayarak götür ardından monitörü taşırken dengeli tut sorun olmaz
Çözüm olarak işaretlersen sevinirim.

Neden monitör içine boş bir vida attın ki.

Hocam oraya tam uyuordu hatta girdi aonra düştü bir anda. Bir de kufudan çıktı zaten.

3 yılda bir şey olmadıysa elleme.

Tamam hocam zaten içi nasıl açılıyor bilmiyorum.

3 yıldır bir şey olmadıysa neden şimdi olsun? Çok rahatsız ediyorsa monitörün kasasını dikkatlice söküp içinden vidayı alıp geri kapatabilirsiniz.

Hocam hem nasıl açılır bilmiyorum hem de monitörü sola çevirip en köşeye götürdüm vidayı neredeyse hiç hareket etmiyor bile zaten arada yönüni değiştiriyorum sadece.

Burada dediğim gibi olmaması için devre kartının olmadığı tarafa sallayarak götür ardından monitörü taşırken dengeli tut sorun olmaz.
Çözüm olarak işaretlersen sevinirim.

Hocam devre kartı acaba nerede zaten monitörü yerinden kıpırdatmıyorum zaten neredeyse hiç.

Yeni konular

Geri
Yukarı