Monitörün ışığı hızlıca yanıp sönüyor ve görüntü yok

Hilecifare

Hectopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar bundan 3 hafta önce falan bilgisayarın takılı olduğu fişe ütü taktılar ve sigortalar atmıştı, bilgisayarı açtığımda kasa normal şekilde çalışıyordu fakat monitör açılmamıştı monitörün ışığı hızlıca yanıp sönmeye başlamıştı sonra forumlara baktım 6 7 tane çözümü yaptım en son birisi güç düğmesine 4-5 defa basın düzelir yazmıştı denedim ve düzeldi. Bugün yine aynısı oldu 4-5 defa bastım ama olmadı, problem kasa ile ilgili değil televizyona bağlayıp denedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
TV'ye bağladığınızda görüntü geldiyse monitör kaynaklı olabilir. Öncelikle kabloyu değiştirin imkan var ise monitörü başka bir PC ile deneyip sorunun kaynağını bulmayı deneyin.

TV'ye bağladığınızda görüntü geldiyse monitör kaynaklı olabilir. Öncelikle kabloyu değiştirin imkan var ise monitörü başka bir PC ile deneyip sorunun kaynağını bulmayı deneyin.

Sorun monitörden laptopa bağladım çalışmadı, önerebileceğiniz bir çözüm var mı?

Garantisi var ise yollayın, yoksa bir elektrikçi veya TV tamiri yapan bir yere gösterin.

Dostum konuyu hortlatacam ama aynı sorunu yaşıyorum sıkıntısı neymiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…