Çözüldü Monitör ışığı yanıp sönüyor fakat görüntü yok

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

victoryyy

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, dün gece bilgisayarımı sorunsuz kullanıyordum. Bugün açmaya çalıştığımda kasa açılıyor fakat monitördeki ışık yanıp sönüyor ama açılmıyor.
Ayrıca mouse da çalışıyor, ışığı geliyor fakat klavye çalışmıyor.

Çözüm
Klavye ışıkları yanmıyorsa muhtemelen sistem açılmıyor. Kasa içindeki diğer parçalarda sıkıntı olabilir. Benim işlemci çalışmadığında benzer durum yaşadım.

RAM'leri kontrol ettim, hazır açmışken kasayı da temizledim, ilk başta açılmadı kendi kendine kapandı sonrasında açıldı. Sorunu çözdüğümden emin değilim, RAM'lerde bir sıkıntı yoktu.
Klavye ışıkları yanmıyorsa muhtemelen sistem açılmıyor. Kasa içindeki diğer parçalarda sıkıntı olabilir. Benim işlemci çalışmadığında benzer durum yaşadım.

Artı -1 Eksi

RAM'leri kontrol ettim, hazır açmışken kasayı da temizledim, ilk başta açılmadı kendi kendine kapandı sonrasında açıldı. Sorunu çözdüğümden emin değilim, RAM'lerde bir sıkıntı yoktu.

Çözüm

Geri
Yukarı