Monitörün ışığı yanıp sönmesine rağmen görüntü gelmiyor

Daha fazla  
Öncelikle geçmiş olsun hepimize.
2 gün önce Valorant oynarken ekrana bir anda çizgiler geldi büyük şekilde PC dondu ve sistemi kapattım. Ben de ertesi gün açtığım zaman ise monitörün ışığı yanıp sönüyor. Kasa çalışıyor ve görüntü gelmiyordu. Sistem çökmüştür diye başka bir sistem kurulu. HDD takip denedim sonuç aynı RAM'leri söküp taktım sonuç yine aynı. Yardımcı olur musunuz? Şimdiden teşekkürler.

Görüntü gelecek ve sorunun ekran kartında oldunu anlayacaksınız.

Nasıl yani tüm diskleri söküp ekran kartını da söküp anakarttaki onboard ekran kartına mi takayım VGA kablosunu.

İşlemcim APU destekliyor ise ne olacak.

Nasıl yani tüm diskleri söküp ekran kartını da söküp anakarttaki onboard ekran kartına mi takayım VGA kablosunu.

İşlemcim APU destekliyor ise ne olacak.

Evet anakarta takın.

Son düzenleme:
Görüntü gelecek ve sorunun ekran kartında oldunu anlayacaksınız.

Evet anakarta takın.

Gerçekten düşüncenizde haklıymissiniz dediklerinizi yaptım görüntü geldi bu da demek oluyor ki ekran kartım mi bozulmuş.

@dokuro_chan_2005 bu kablo ile alakalı bir sıkıntı olabilir mi acaba ve o kabloyu sökmeme rağmen ekran kartı fanı dönüyor.
IMG_20230212_232505.jpg
IMG_20230212_232505.jpg
IMG_20230212_232519.jpg

Son düzenleme:
Gerçekten düşüncenizde haklıymissiniz dediklerinizi yaptım görüntü geldi bu da demek oluyor ki ekran kartım mi bozulmuş.

@dokuro_chan_2005 bu kablo ile alakalı bir sıkıntı olabilir mi acaba ve o kabloyu sökmeme rağmen ekran kartı fanı dönüyor.Eki Görüntüle 1666334Eki Görüntüle 1666334Eki Görüntüle 1666335

Hayır hocam kablo ile sıkıntı yok o ekstra güç böyle de çalışır ama performansı az olur işlemcinizle uyumlu ekran kartı alın çözüm olarak işaretlerseniz sevinirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı