Monitörün Sağ Alt Köşesinde Kararma Olması

Mistyr

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Monitörün sağ alt köşesinde kararma oluyor. Şöyle anlatayım: Hiçbir şey yokken, PC'de bir işlem yapmazken, ekran uyku moduna geçer ya, ben uykudan uyandırınca, fare ve klavyeden sağ alt köşede kararma oluyor. Sadece o durumda oluyordu. Daha demin ise, ilk defa Youtube'de şarkı dinlerken, birden karardı. Her kararma sonrası PC yeniden başlatınca düzeliyor. Monitör Full HD ve 3 yıllık, Samsung. Kararma anında ekran görüntüsü çektim, Paint'e kaydettim ama, orada karartı çıkmadı...

Son düzenleyen: Moderatör:
Monitörün sağ alt köşesinde kararma oluyor. Şöyle anlatayım: Hiçbir şey yokken, PC'de bir işlem yapmazken, ekran uyku moduna geçer ya, ben uykudan uyandırınca, fare ve klavyeden sağ alt köşede kararma oluyor. Sadece o durumda oluyordu. Daha demin ise, ilk defa Youtube'de şarkı dinlerken, birden karardı. Her kararma sonrası PC yeniden başlatınca düzeliyor. Monitör Full HD ve 3 yıllık, Samsung. Kararma anında ekran görüntüsü çektim, Paint'e kaydettim ama, orada karartı çıkmadı...
Ekran kartına giriş bölümünü değiştir yada kabloyu birde öyle dene

Ekran kartımda da HDMİ var, monitörde de var. Fakat ben dönüştürücü ile, VGA bağladım. Bilgisayarcı öyle kablo vermişti..

Herhangi bir HDMİ kablosu olur mu? Standartlar mı?

Asus GT 1030 OC Phoenix
Samsung S22B350H

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı