Monitörün sağ ve solundaki pikselleşme

Öncelikle geçmiş olsun aynısı başıma gelmişti ekran kartı gpusunda ki arızadan kaynaklı olduğunu söyleyip anında iade almışlardı saolsunlar. Çok müdahale etme istersen sorunu öğrenecem diye zarar verme pcne.

Hem ekran kartını hem de monitörü baktır derim çünkü ekran kartında belli bir problem var fakat monitörde de diğer girişler çalışmıyorsa problem onda da var demektir.

Direk değişim talep et zaman geçmeden.
Tesekkur ediyorum bugun gittim ve degisim talep ettim
Dediginizi yaptim ekran kartinda buyuk ihtimal dedi problem asus yetkili servisi incelemede su an %99 yenisini verecekler ama dun su an sorun su dun en azindan goruntu alabiliyorduk bugun anakartin hdmi girisinden cevap alamiyorum her seyi yaptim aklima gelen olmadi bios a dahi girilmiyor ramlerde problem yok klavyeden isik geliyor caps lock falan aciliyor ki dedigim gibi dun ekran kartindan goruntu alabiliyorduk su an hic yok yardimci olabilecek varsa aydinlatsin sikintidan patliyicam ya en azindan internette falan takilirdim

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı