Monitörün Televizyon Gibi Bozulması

asdddxaw

Hectopat
Yer
İstanbul
Fortnite videosu izlerken acayip odaklanmıştım. Birden yapı kapışmasına girdiler. Her şey çok hızlı gelişti, kafam karıştı birden. Sanki gözlerim çok hızlı döndü ve monitör bozuldu. Bu fotoğraf gibi oldu, dedim herhalde videoda sorun var geri aldım. Videoda hiç bir sıkıntı yok, bu olay olduktan hemen sonra başıma 2 3 saniyelik bir ağrı girdi. Ben ne yaptım monitörü zihnimle falan mı bozdum? Daha önce böyle bir olay yaşayan var mı?

390284

Son düzenleyen: Moderatör:
Renk testi için tasarlanmış bir desendir bu. Monitörlerde hiç görmedim. Sinyal alamamıştır muhtemelen. Baş ağrınız da çok fazla bilim kurgu ile alakalı olabilir. Ya da bizimle eğlenmek için açtığınız bir konudur. :)

Renk testi için tasarlanmış bir desendir bu. Monitörlerde hiç görmedim. Sinyal alamamıştır muhtemelen. Baş ağrınız da çok fazla bilim kurgu ile alakalı olabilir. Ya da bizimle eğlenmek için açtığınız bir konudur. :)
Dostum sadece yaşayan var mı diye sordum yaşayan yoksa yazmasın lütfen işim gücüm yok sizinle bu şekilde mi dalga geçeceğim?

Tekrar rica ediyorum sadece yaşayan varsa yazsın şunu araştırdım bir şey bulamadım, sadece yaşayan varsa yazsın.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı