Monitörünüzün UFO Testleri nasıl?

Hocam bu nasıl? @SkyRose Model: LG 27GL850-B

Response Time: Fast.
Hazır görmüşken sorayim, 24GN650-B mi 24G2U mu? Arkadaşım için soruyorum.

Yaptığınız bu çalışma çok net sonuçlar çıkarmaz asla. Herkesin telefon sensörleri bir değildir.

Kullandığım monitör 4K 60 HZ ama ekran kartım 4K 30 HZ'den fazla çıkış vermiyor. Dolayısıyla şu an bir testin yanıltıcı olacağını düşünüyorum.

Yaptığınız bu çalışma çok net sonuçlar çıkarmaz asla. Herkesin telefon sensörleri bir değildir.
Evet, onu çok düşünmemiştim. Farklar olacaktır.

Yine de en azından Inverse ghosting denilen yan etki monitörlerde oluyor mu o görülebilir.

Monster Aryond A32 v1.1 165hz 1ms
Ghosting çok fazla geldi bana iade edeceğim. MPRT,Onedrive vs işe yaramıyor. Hatta açınca daha fazla ghosting oluyor.

Dosya Ekleri

• 1615745370835.jpg
    217,4 KB · Görüntüleme: 190
  • 1615745370854.jpg
    160,2 KB · Görüntüleme: 189
Telefonlarınızın sensörleri, diyafram hızları aynı değil. Bu durum ancak ve ancak tek bir fotoğraf makinası ile tüm bu monitörlerin ekran fotoğrafları çekilirse doğru sonuç verecektir. O da mümkün değil.

VG27WQ1B

Overdrive ayarı 60. Buradan bakınca göze batıyor ama genel kullanım ve birkaç oyun testimde gözüme çarpan hiçbir şey olmadı.

Dosya Ekleri

• sd.PNG
    2,3 MB · Görüntüleme: 103
Son düzenleme:
Yukarıda fotoğraf makinelerinden de bahsedilmiş ama o zaman da shutter speed etkili oluyor. Bir kaynak da bulamadım açıkçası .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…