Monitörünüzün UFO Testleri nasıl?

Bu arada @SkyRose hocam ne dersiniz bizim emektarda iş var mı? 15.3ms MPRT. :D

Benimki 12.1ms. Yetiyor bana :) Bence MPRT değeriçok takılacak bir değer değil. Ghosting olmuyorsa gerisini boş veriyorum ben.

MSI G241 kullanınca anlarsın fotograf attım yukarıda iyi baksaydınız görürdünüz detaylı isterseniz videoda atarım. Sacma sapan yorum yapmana gerek yok.
Attığınız fotoğrafta da "sıfır" ghosting yok ki, arkasında ufak bir hayaletin izlediğini görebilirsiniz.

Ekran Alıntısı.PNG

Yuvarlak içine aldım. Bakın kötü demiyorum, ama "Sıfır" değil. 5000TL'lik monitörlerde bile kolay kolay olmuyor "sıfır" ghosting.

Ayrıca videodan hiçbir şey belli olmayacaktır, atacaksanız fotoğraf atmalısınız. Video hem zahmetli, hem de işlevsiz olacaktır.

@Okan17 bakın yine aynı şey. Bu kadar eminseniz neden kendiniz çekip atmıyorsunuz? Telefonum yok gibi bir bahane de söylemediniz sadece monitör çok iyi deyip duruyorsunuz? Ben mi saçma sapan yorum yapıyorum siz mi objektif olarak düşünün lütfen. Yapabileceğinizi pek sanmasam da.

Herhalde okuma yazmanız yok. Olsun yanınızdakine okutun o zaman. Tekrar söylüyorum buraya video atamıyorum. Atabileceğim bir platform verirseniz video da görüğ susar oturursunuz tamam. Böyle kötü yorum yapmanızdaki amac nedir?
Fotoğraf alalım o zaman.

Yukarıda mevcut.

Benimki 12.1ms. Yetiyor bana :) Bence MPRT değeriçok takılacak bir değer değil. Ghosting olmuyorsa gerisini boş veriyorum ben.
Takılıyorum zaten hocam. :) Benim de işimi görüyor şuanlık zaten. Ghosting değil de 60 hz olması biraz can sıkıcı haricinde memnunum.
@Okan17 hocam sizden video istemedim ki. UFO testine girip fotoğraf atacaksınız eğer bu kadar iddialı iseniz.

Attığınız fotoğrafta da "sıfır" ghosting yok ki, arkasında ufak bir hayaletin izlediğini görebilirsiniz.

Eki Görüntüle 762924

Yuvarlak içine aldım. Bakın kötü demiyorum, ama "Sıfır" değil. 5000TL'lik monitörlerde bile kolay kolay olmuyor "sıfır" ghosting.

Ayrıca videodan hiçbir şey belli olmayacaktır, atacaksanız fotoğraf atmalısınız. Video hem zahmetli, hem de işlevsiz olacaktır.
Vay be ghostinge bak :D Sizi acilen göz doktoruna yönlendiriyorum sağlık önemlidir iyi günler.
Takılıyorum zaten hocam. :) benim de işimi görüyor şu anlık zaten. Ghosting değil de 60 Hz olması biraz can sıkıcı haricinde memnunum.
@Okan17 hocam sizden video istemedim ki. Ufo testine girip fotoğraf atacaksınız eğer bu kadar iddialı iseniz.

Yukarıda attım ya daha ne istiyorsun anlamadım.

Yukarıda attım ya daha ne istiyorsun anlamadım.
Bana dediniz fakat sizin Türkçe'niz bayağı kötü herhalde. Yahu kendiniz çekip atın kendiniz. Anlaması bu kadar zor da değil ki.
Bu zat ego tatmin etmeye gelmiş belli. Görmezden gelin kendisini arkadaşlar:)
Her monitör önerisi konusunda görebilirsiniz kendisini ve kutsal mesajını: MSI G241.

Bana dediniz fakat sizin Türkçe'niz bayağı kötü herhalde. Yahu kendiniz çekip atın kendiniz. Anlaması bu kadar zor da değil ki.

Her monitör önerisi konusunda görebilirsiniz kendisini ve kutsal mesajını: MSI g241.

Al bak bakalim. Var mıymış?

Dosya Ekleri

• IMG_20201203_200250.jpg
    IMG_20201203_200250.jpg
    106,8 KB · Görüntüleme: 255

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı