Monitörünüzün UFO Testleri nasıl?

21 Ocak'a kadar iade sürem var. Kutusunu, çıkartmalarını falan da düzgünce ayırıp başka yere yapıştırdım o sorun değil de şimdi bunun yerine ne alınır. Amazon'da bu özelliklere en yakın monitörler 500 TL daha pahalı. Yılbaşı indirimlerine bakarım artık.
21 Ocak nasıl oluyor hocam? Normalde 15 gün, Amazon için 30 gün diye biliyorum.

Şu an indirim de yok, fiyatlar uçuk. Kaça aldın bilmiyorum ama hala o fiyat bandında en iyisi o. Sen de memnunsan ne güzel. Belki yılbaşında güzel indirimler olursa iade düşünebilirsin. XG2405 yakın fiyatlara inebilir. Aralarında nasıl bir fark olur biraz araştırmak lazım.

21 Ocak nasıl oluyor hocam? Normalde 15 gün, Amazon için 30 gün diye biliyorum.

Şu an indirim de yok, fiyatlar uçuk. Kaça aldın bilmiyorum ama hala o fiyat bandında en iyisi o. Sen de memnunsan ne güzel. Belki yılbaşında güzel indirimler olursa iade düşünebilirsin. XG2405 yakın fiyatlara inebilir. Aralarında nasıl bir fark olur biraz araştırmak lazım.

1365 TL'ye almıştım. Amazon'da covid-19 sebebiyle iadeler yine uzatıldı o yüzden. 😄

Screenshot_1.png

Monitör otomatik ayarda sadece FreeSync açtım ve durum bu.Eki Görüntüle 763085
Tamam VA panel ama bu kadar siyah rengin kayması fazla değil mi? Aryond A27 monitör, siyah dengeleyiciyi 50'den 60'a çekince biraz daha düzeliyor ama bu sefer siyah renkler gri gibi gözüküyor.
Arkadaşlar bu siyah rengin bu kadar uzaması normal mi sizce?

İade mi ettiniz monitörü hocam?
Evet hocam. Bugün iadem onaylanmış. 24G2U'da ölü piksel sorunlarım var şimdi de.

@RPM hatırladın mı yorumunu?
Bu monitör de sorunlu çıkarsa sizi sosyalin bahtsız bedevisi ilan edelim. @Kelebek_1034.
İlan edebilirsin. :(
1365 TL'ye almıştım. Amazon'da covid-19 sebebiyle iadeler yine uzatıldı o yüzden. 😄

Eki Görüntüle 763177
İyi olmuş hocam sevindim. Bir indirim dönemi daha olmadan -yanlış görmediysem 1365 lira- yakın bütçede daha iyisini bulamazdın. Şimdi bir şans daha var :)

1365 demişsin meğer. Ben de resimdeki yazının altından seçmeye çalışıyorum kaç paraymış diye :D

MSI G241.
Normal modu:
Eki Görüntüle 763174
Varsayılan hızlı modu:
Eki Görüntüle 763179
En hızlı:
Eki Görüntüle 763182
Not:Kameram çok kötü o yüzden görüntü biraz kötü olabilir.
Benden iyi sonuç almışsınız benim telefon kamerası mahvetmiş galiba testi 🤨
Evet hocam. Bugün iadem onaylanmış. 24G2U'da ölü piksel sorunlarım var şimdi de.

@RPM hatırladın mı yorumunu?

İlan edebilirsin. :(

İyi olmuş hocam sevindim. Bir indirim dönemi daha olmadan -yanlış görmediysem 1365 lira- yakın bütçede daha iyisini bulamazdın. Şimdi bir şans daha var :)

1365 demişsin meğer. Ben de resimdeki yazının altından seçmeye çalışıyorum kaç paraymış diye :D
Farklı monitör mü alacaksınız yoksa değişim mi talep ettiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı