Çözüldü Monitor Google'a girerken anlık siyah ekran oluyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

uguracantekn

Picopat
  • İşlemci: AMD Ryzen 5 5600X 6-Core Processor 3.70 GHz.
  • RAM: 2x8 DDR4 16 GB 3600 MHz.
  • Ekran kartı: AMD Radeon RX 5700 XT 8 GB.
  • SSD: 1 TB NVMe.
  • Anakart: B450M-A Pro Max.

Sorunu gösteren video:Untitled Project

Selamünaleyküm arkadaşlar 1440x900 monitorden 1920x1080 FHD bir monitore geçiş yaptım 2.el satın aldım 3000'e.
Ve bir şey fark ettim Google sekmeye girerken anlık siyah ekran git-gel yapıyor çok kıl bir durum sizce neden oluyor inşallah kazıklanmamışızdır.

Monitor bu:Asus VG258QR Gaming Monitör Monitör fiyatı, teknik özellikleri, modelleri. Asus VG258QR kampanyalar ve uygun fiyat seçenekleriyle Vatan Bilgisayar'da. Satın al.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Açılış süresini iyileştirmişsiniz, sorun düzelmiş bulunmakta sağlacakla kalınız.

Sağ olun ilgilendiğiniz, için olurda forumda sorun yaşayan olursa bunu böyle cevaplarsanız;

1-Chrome adres çubuğuna şunu yapıştırın:chrome://settings/system
2-Kullanılabilir olduğunda donanım hızlandırmayı kullan seçeneğini pasifleştirin.
Açılış süresini iyileştirmişsiniz, sorun düzelmiş bulunmakta sağlacakla kalınız.

Sağ olun ilgilendiğiniz, için olurda forumda sorun yaşayan olursa bunu böyle cevaplarsanız;

1-Chrome adres çubuğuna şunu yapıştırın:chrome://settings/system
2-Kullanılabilir olduğunda donanım hızlandırmayı kullan seçeneğini pasifleştirin.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı