Monitor renk solmasi

Serdar.sen

Zeptopat
Daha fazla  
Arkadaşlar iyi gunler. Oyun oynarken ekranda out of range yazdi ve pikselli bir sekilde ekran geldi rengarenk daha sonra acip kapattim PC'yi fakar renk soluk neden olabilir? Teşekkürler.

Gelişmiş görüntü ayarlarından Hz değerinin en yüksekte olup olmadığını kontrol edin. Out of range sonrası Hz değeri doğala döndü ise bu sebepten kaynaklanıyor olabilir.
Gelişmiş görüntü ayarlarından Hz değerinin en yüksekte olup olmadığını kontrol edin. Out of range sonrası Hz değeri doğala döndü ise bu sebepten kaynaklanıyor olabilir.
Arkadaşlar iyi gunler. Oyun oynarken ekranda out of range yazdi ve pikselli bir sekilde ekran geldi rengarenk daha sonra acip kapattim PC'yi fakar renk soluk neden olabilir? Teşekkürler.

BIOS'a girdigimde renkler olmasi gerektigi gibi canli monitorden kaynakli degil sanirim oyunda aşırı zorlanmadan bir seyler ters gitmis olabilir mi?

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    198,7 KB · Görüntüleme: 26
  • image.jpg
    image.jpg
    132,1 KB · Görüntüleme: 17
Son düzenleme:
NVIDIA ayarları> Çözünürlük değiştirme kısmından NVIDIA renk ayarlarını kullan seçeneğini işaretleyin ve Masaüstü renk ayarlarını ayarla kısmına da bir göz atın.siste
NVIDIA ayarları> Çözünürlük değiştirme kısmından NVIDIA renk ayarlarını kullan seçeneğini işaretleyin ve Masaüstü renk ayarlarını ayarla kısmına da bir göz atın.
Tesekkur ederim, sistem geri yuklemesen tarihi geri aldim duzedi

Yeni konular

Geri
Yukarı