Monopoly Klasik mi, Ödüllü Bankacılık mı?

• Konuyu başlatan 10Efe
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 932

10Efe

Hectopat
Yer
Oldham
Daha fazla  
Herkese selamlar, Monopoly Klasik ile Monopoly Ödüllü Bankacılık modeli arasında hangisini alsam diye aşırı kararsız kaldım. Bir zaman Monopoly klasik diyorum ,2 saat sonra Ödüllü Bankacılık diyorum. Bir türlü karar veremedim. Ödüllü Bankacılık'ta o makinenin hissini almak istiyorum fakat klasikte ise paraya dokunmak istiyorum. Sizce hangisi daha eğlenceli ve bir süre sonra sıkmaya başlamaz?

Herkese selamlar, Monopoly Klasik ile Monopoly Ödüllü Bankacılık modeli arasında hangisini alsam diye aşırı kararsız kaldım. Bir zaman Monopoly klasik diyorum, 2 saat sonra Ödüllü Bankacılık diyorum. Bir türlü karar veremedim. Ödüllü Bankacılık'ta o makinenin hissini almak istiyorum fakat klasikte ise paraya dokunmak istiyorum. Sizce hangisi daha eğlenceli ve bir süre sonra sıkmaya başlamaz?

Ödüllü bankacılığın o makinesi kısa sürede bozuluyor. 2011'den kalma klasiğim var, gerçekten aşırı zevkli.

Ödüllü Bankacılık bence başlarda daha çok zevk verecektir. Ama bir süre sonra sıkınca normal paralı olana geçmek isteyebilirsiniz. Sizin tercihiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı