Monopoly kutu oyunu önerisi

6Miller8

Decapat
Makaleler
1
Öncelikle selam. Normalde monopoly klasik oynuyorum ancak maalesef sattım. Şimdi tekrar bir tane alacağım. Dijital bankacılık ile arasında kaldım. Sizce hangisi daha iyidir?

11-12 sene önce klasik Monopoly alıp ilk zamanlarda çok oynardık ama oyun genel olarak monoton olduğu için bir süre sonra sıkıyor, son zamanlarda hiç yüzüne bakmadık. Bence cheaters edition gibi farklı olanları deneyin.
Monopoly bizi sıkan bir oyun değil hocam. Çokta çeşitlerini bilmediğim için bir sorayım dedim. Cheaters editionun olayı nedir?

Yani normalde oynanabiliyor değil mi?
Hocam, canınız klasik istiyorsa tabi ki de onu alın. Ben belki farklı bir şey istersiniz diye önermiştim. İşin içine biraz roleplay/kandırmaca girince daha eğlenceli oluyor diye düşünüyorum. Klasik gibi, yine arsa alma, otel dikme, aynı şeyler var. Ama onun harici, kendine özgü kartları var. Oyunun içeriğine kısaca bakmak isterseniz bu video yardımcı olur:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam, canınız klasik istiyorsa tabi ki de onu alın. Ben belki farklı bir şey istersiniz diye önermiştim. İşin içine biraz roleplay/kandırmaca girince daha eğlenceli oluyor diye düşünüyorum. Klasik gibi, yine arsa alma, otel dikme, aynı şeyler var. Ama onun harici, kendine özgü kartları var. Oyunun içeriğine kısaca bakmak isterseniz bu video yardımcı olur:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Videoları inceledim. Hala dijital bankacılık ve klasik arasındayım. İlginiz için teşekkür ederim.

Videoları inceledim. Hala dijital bankacılık ve klasik arasındayım. İlginiz için teşekkür ederim.
Rica ederim. Dijital bankacılık elde para tutma derdini kaldırıyor, ve onda da arsaların değeri değişiyordu sanırsam rastgele. Bu sefer klasik harici olsun derseniz o da güzel.

Geri
Yukarı