Monster 20.2.2 alınır mı?

Bütçe
Max 30000

RexeS

Centipat
Daha fazla  
HP Victus almayı kesinleştirmiştim fakat RGB'siz klavye olmaması bayağı bayağı beni etkiledi bu modelin sorunu yoksa alınır mı? Veya Victus'a göre eksileri neler?

Hocam hangi modelin 20.2.2 si ? Konuyu eksik bilgi ile açmayın lütfen. 2. olarak RGB klavye çokta önemli birşey değil. Bir yerden sonra klavyeyi bile görmüyorsunuz. Victus'a göre çok farklı yönleri yok ancak monster cihazların soğutma problemi çok fazla. Victuslarda da buna benzer biraz şikayet gördüm.

Hocam hangi modelin 20.2.2'si? Konuyu eksik bilgi ile açmayın lütfen. 2. olarak RGB klavye çok da önemli bir şey değil. Bir yerden sonra klavyeyi bile görmüyorsunuz. Victus'a göre çok farklı yönleri yok ancak Monster cihazların soğutma problemi çok fazla. Victus'larda da buna benzer biraz şikayet gördüm.

Hocam onlar şans ama Monster de kesinlikle kronik mesela Acer Nitro 5 2019 ısınması kronikdi Lenovo IdeaPad Gaming 3 2021 şarjda şarj yemesi kronikti ASUS F15 herkes biliyor zaten bilmeyen yok kronik kasası iyi değil bir de.

Hocam onlar şans ama Monster de kesinlikle kronik mesela Acer Nitro 5 2019 ısınması kronikdi Lenovo IdeaPad Gaming 3 2021 şarjda şarj yemesi kronikti ASUS F15 herkes biliyor zaten bilmeyen yok kronik kasası iyi değil bir de.
Abra A5 V20.2 15,6" Gaming Laptop | Monster Notebook
Hocam hangi modelin 20.2.2 si ? Konuyu eksik bilgi ile açmayın lütfen. 2. olarak RGB klavye çokta önemli birşey değil. Bir yerden sonra klavyeyi bile görmüyorsunuz. Victus'a göre çok farklı yönleri yok ancak monster cihazların soğutma problemi çok fazla. Victuslarda da buna benzer biraz şikayet gördüm.
RGB klavye sizin için önemli olmasa tasarım benim için önemli soğutma derken ne kadar derece farkı olur?

Hocam kendinizi lava bilerek atıyorsunuz gerçekten lava atıyorsunuz çünkü hangi oyun olursa olsun 99 derece oluyor bilgisayar Acer Nitro 5 HP Victus 16 ASUS A15 alabilirsiniz bu fiyata.
Bu nasıl peki işlemci farkı devasa boyutta mıdır sizce?

Veya 30k civarına önerebileceğiniz başka bi model var mı A15 önermezseniz sevinirim tasarımı acayip kötü.

Veya 30k civarına önerebileceğiniz başka bi model var mı A15 önermezseniz sevinirim tasarımı acayip kötü.
Hocam önerilebilecek en kaliteli modellerden biri bu bütçene göre. Siz önerileri önemsemiyorsanız konu açmayın hocam.

Veya 30k civarına önerebileceğiniz başka bir model var mı A15 önermezseniz sevinirim tasarımı acayip kötü.

Fazla bir fark yok ama Monster'e bin basar bu fiyata RTX 4060 bulabilirim HP Victus 16-S0023NT 7Z4N1EA 8GB RTX4060 Ryzen 5 7640HS 16GB RAM 512GB SSD 16.1 inç FHD 144Hz Fiyatı, Yorumları - Trendyol

Veya 30k civarına önerebileceğiniz başka bir model var mı A15 önermezseniz sevinirim tasarımı acayip kötü.

Intel Core i5 12500H vs AMD Ryzen 5 7640HS: performance comparison i5 12500H ile i5 13500H arasındaki fark %10 falan.

Geri
Yukarı