Monster 240Hz Monitör alınır mı?

batuhan akbas

Hectopat
Öncelikle herkese iyi bayramlar. Monster 240Hz bir monitör çıkarmış. Piyasadaki diğer 240Hz monitörlere göre oldukça uygun. Monitör yeni çıktığından yalnızca 1 inceleme videosu var. Ben monitörü beğendim, sizler ne düşünüyorsunuz?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
.
Monitörün inceleme videosu izleyip bakabilirsin.

Öncelikle herkese iyi bayramlar. Monster 240Hz bir monitör çıkarmış. Piyasadaki diğer 240Hz monitörlere göre oldukça uygun. Monitör yeni çıktığından yalnızca 1 inceleme videosu var. Ben monitörü beğendim, sizler ne düşünüyorsunuz?

Bence şık bir tasarımı var. Ayrıca bu fiyatta 240Hz almak imkansız. “Benim” için tek kötü yanı Curved olması ama tabii burada önemli olan sizin zevkiniz. Bence alınır.

Son düzenleme:
sRGB %119 falan diyor, çok yüksek değerler bunlar bu fiyattaki 240Hz monitör icin.
Arkasında RGB aydınlatma var, bayağı lüks bir şey fakat işe yarar mı tartışılır, zaten fiyatına göre ne kadar dolu dolu "gözüktüğünü" anlatmaya çalışıyorum.
400 nit parlaklık gayet iyi.
G-Sync de var.
HDR10 bile var ya. Yani nasıl oluyor anlamak güç.

Kağıt üstünde taş gibi gözüküyor fakat ne kadar gerçekçi tartışılır. Yani bilemedim ya :q
Denemeye değer gibi gözüküyor.
Ölü pikseller garanti kapsamında mı araştırın.

Ve 27 inch 1080p piksel yoğunluğu düşük olsa da uzaktan bakarak hissetmeyebilir ve bu özellikler için göz ardı edebilirsiniz kesinlikle.

Şahsi düşüncem bu kadar dolu dolu özellikler olması için bir şeylerden kısıldığı yönünde ama denemden bilemeyiz.

Bence bu denli bir şirketin 240hz'e girişinin çok iyi olacağını düşünüyorum çünkü yeni girmişler üstünde baya baya uğraşmışlardır kesinlikle alınır.

Yeni konular

Geri
Yukarı