Monster A32 monitörde Hz değeri 60 üstüne çıkmıyor

Parsmvp

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar,

Monster A32 32 inç 2K 165Hz monitörü bugün bağladım, kendi verdikleri HDMI kablosu ile. Ekran kartım ASUS HD7950. görselden de anlaşılacağı üzere Hertz değerini 60'dan yukarı ayarlayamıyorum, eksik bildiğim bir şey mi var, şimdiden teşekkürler.

Dosya Ekleri

• HZ.jpeg
    HZ.jpeg
    192,5 KB · Görüntüleme: 52
Son düzenleyen: Moderatör:
Bu monitör

Merhabalar,

Monster A32 32 inç 2K 165Hz monitörü bugün bağladım, kendi verdikleri HDMI kablosu ile. Ekran kartım ASUS HD7950. görselden de anlaşılacağı üzere Hertz değerini 60'dan yukarı ayarlayamıyorum, eksik bildiğim bir şey mi var, şimdiden teşekkürler.

Sorun HDMI ile bağlamanız olabilir ayrıca HD7950 ile 2K bir monitör kullanılması garip olmuş. Destekler mi bilmiyorum ama DP girişi varsa oradan bağlayın.

@umut055 Çözünürlüğü 1080 yapınca 100 Hz'e kadar çıkıyor ama görüntü çamur gibi.

@o1Poseidon Başka bir arkadaşım HDMI bağlantısı ile 165 Hz alıyor. (Farklı monitör, farklı ekran kartı.)

Ekran kartımın DP desteği yok. Ekran kartımın eski model olması sebebiyle olabilir mi acaba?
Monster destek ile görüştüm yüksek hertz alabilmek için HDMI 2.0 kullanmak gerekiyormuş. Kutu içerisinden çıkan 1.4, ilginç.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı