Monster A5 v12 SSD takmak

Caglar95

Kilopat
Yer
Muğla
Daha fazla  
Merhaba, Monster A5 v12.1.2 Model bilgisayarım var. Genellikle PUBG'de FPS dropları alıyorum. Bilgisayarı alırken SSD yerine HDD tercih etmiştim, ama araştırdığım forumlarda ve burdaki konularda anladığım kadarıyla sisteme bir SSD veya RAM şart. Bu sisteme öncelik olarak SSD mi ekletmeliyim yoksa 8GB RAM mi? Ve bir konuda tam bilgim yok SSD ve HDD'yi aynı anda kullanabilir miyim bu sistemde? Yoksa sadece biri mi olmalı?

• i5 7300Hq
  • GTX 1050 (4GB)
  • 8 GB DDR4 RAM
  • 1 TB HDD

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
M2 SSD (paylaştığım link) takarsanız, normal hardiskiniz ile beraber 1xSSD ve 1xHDD olur.
Ama 2.5" SSD takarsanız. Normal takılı olan HDD'yi çıkarmak zorunda kalırsınız.
İnternetten kendim bir SSD alsam takabilir miyim peki? Yani bu laptopa hem SSD hem HDD takılabilir mi?
Eğer sitesindeki bilgi doğruysa M2 SSD destekliyor laptop. Normal 2.5'' SSD takamazsınız, takmak için HDD'nizi sökmeniz gerekir. M2'yi de takmak için muhtemelen kasayı tamamen sökmeniz gerekecek. Yapabilirim derseniz kendiniz takabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı