Monster A5 v9.2.2 Alınır mı?

Alayım mı ?

• Al

Oy: 6 66,7%
  • Alma

Oy: 3 33,3%

• Oy verenlerin toplamı
    9

171775

Hectopat
Arkadaşlar Monster Abra A5 v9.2.2 alınır mı ? Kendi incelemesinin altına alan birisi IPS Led ekranın kalitesiz olduğunu söylemişti ?

Oyun oynarken fazla ısınıyor mu ? Ayrıca YouTube'de bir arkadaş "Ekranı beş para etmez" demişti. Ekranı nasıl ?
Cevabın için teşekkür ederim.

Kim konuşmuşsa işkembeden konuşmuş şuanda bilgisayarda belli oyunlar var ful grafikte oynuyorum sorun olmuyor turbo fan bile devreye girmiyor o derece ben aciyorum keyfine zaten turbo fana geçtimi güzel sogutuyo pc de ne eksik diye sorarsan adaptör cidden isiniyor 70 80 dereceye vuruyodur el tutulmuyor ama kışın isine yarar isitici niyetine kullan bide pc de ses sorunu var gibi telefonumdan daha kaliteli ses geliyo kulaklik vb. Kullanmak şart

Oyun oynarken fazla ısınıyor mu ? Ayrıca YouTube'de bir arkadaş "Ekranı beş para etmez" demişti. Ekranı nasıl ?
Cevabın için teşekkür ederim.
Bendede aynı model var 70dereceyi geçmiyor gta v witcher3 doom ultrada oynuyorum gayette güzel sesi güzel bir laptop için ideal. Ips ekranina gelirsek önceden victor kullanıyordum. Onun ekranı ile karşılaştırma yaparsam kötü diyebilirim. Ama tn panellerden kat ve kat iyi. Tavsiyem al. Pişman olmassın.

Ben Monster Abra A5 V12.1.2 kullanıcısıyım. Cihazın kronik sorunları var. Yüksek grafikli oyunlarda ani FPS düşmesi sorunu yaşıyorum. Bu model de ne gibi sorunlar vardır bilmiyorum fakat ben almaman yönünde oyumu kullanıyorum. Kendi bilgisayarımdan hiç memnun değilim.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı