Monster Abra A5 15.10 vs Casper Excalibur G770

Aynen yanlış, NVIDIA'nın orijinal sayfasından aldım ama sen bilirsin.

Eki Görüntüle 1062280

MSI sayfasından bu veriler, ve hiçbir dayanağı yok. Buyur izle testi:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
MSI ürününü abartarak satmayı sever:)
Valorant CS Forza Horizon 4 gibi oyunlar kaç FPS alırım

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

MSI sayfasından bu veriler, ve hiçbir dayanağı yok. Buyur izle testi:
MSI ürününü abartarak satmayı sever:)

Hayır bu test tamamı ile doğru. Öyle abartarak satma gibi bir safsata olur mu? Her kafasına esen istediği rakamları girip satışa sunuyor diye mi düşünüyorsun? Yasal süreçlerin yanı sıra bunların paylaşılmadan önce doğrulamaları yapılarak sunuma hazırlanıyor. Yoksa mahallendeki internet kafeden farkı kalmazdı bu şirketlerin. Zaten güç kısmını o test dahilinde söyledim. Bunun haricinde oyun performansına değinmedim. Ama 1650Ti'ı tercih etmesi lehine olacaktır. Aşağıya da testleri bırakıyorum 1060, 1650 ve 1650Ti'ın performans farklarına diğer oyunlarda da göz gezdirebilir. 1650Ti'ın daha yüksek kare değerlerine ulaştığı oyunlar da mevcut.

Hayır bu test tamamı ile doğru. Öyle abartarak satma gibi bir safsata olur mu? Her kafasına esen istediği rakamları girip satışa sunuyor diye mi düşünüyorsun? Yasal süreçlerin yanı sıra bunların paylaşılmadan önce doğrulamaları yapılarak sunuma hazırlanıyor. Yoksa mahallendeki internet kafeden farkı kalmazdı bu şirketlerin. Zaten güç kısmını o test dahilinde söyledim. Bunun haricinde oyun performansına değinmedim. Ama 1650 Ti'ı tercih etmesi lehine olacaktır. Aşağıya da testleri bırakıyorum 1060, 1650 ve 1650 Ti'ın performans farklarına diğer oyunlarda da göz gezdirebilir. 1650 Ti'ın daha yüksek kare değerlerine ulaştığı oyunlar da mevcut.

1650 Ti'ın geçtiği oyunlar çok nadir, ve driver sayesinde geçebiliyor. Geri kalanında ise 1060 bariz üstün. Ayrıca ownordisownum testine OC bastığı halde geçemiyor. 1060 kesinlikle üstündür.

1650 Ti'ın geçtiği oyunlar çok nadir, ve driver sayesinde geçebiliyor. Geri kalanında ise 1060 bariz üstün. Ayrıca ownordisownum testine OC bastığı halde geçemiyor. 1060 kesinlikle üstündür.
Zaten 1650 daha güçlüdür demiyorum sadece attığım benchmark'a verdiğin tepki yüzünden, 1650'nin 1060'a göre çok da güçsüz olmadığını göstermeye çalışıyorum. Videonun sonunda da kısa bir değerlendirme yapıyor. GTX 1060'ın %10 1650'den güçlü olduğunu OC'lU 1650 ile de 1060'ın arasında %6'lık bir fark olduğunu gösteriyor. Dolayısı ile bu makas Ti'da çok daha yakın hatta kimi oyunda 1650Ti yeni mimariye ve güncel olmasının da getirdiği artılarla daha yüksek kare alabiliyor. Ama bu her oyunda 1650 daha güçlüdür ya da tüm benchmarklarda daha iyidir anlamına gelmiyor. Attığım ve attığın videolarda da hem daha yüksek bellek kapasitesinin hem de daha yüksek bit'in farkını çok rahat görebiliyoruz.

Yeni konular

Geri
Yukarı