Monster Abra A5 16.6.5 dGPU aktif etmek

canturfan

Yoctopat
Daha fazla  
Monster Notebook alıp bu soruna çare bulamayan insanlardan biriyim.

Monster Abra A5 16.6.5 versiyonu bir laptop sistemim bulunmakta fakat ben internetteki her şeyi araştırma rağmen oyunlarda FPS düşüklüğü yaşıyorum, BIOS'um güncel fakat dGPU olayını aktif etmek için BIOS'umda göremiyorum, ekran kartı driverlerini güncellemekten ve bana aynı videoları atmalarından bıktım. Olay şu;

GTX 1650-Ti markalı laptop ekran kartının LoL ve benzeri oyunlarda 80-30 arası FPS vermesi normal bir şey değil pil gücü cartı cartu filan ayarlandığı bir şekilde yapıyorum, olmuyor olmayacak.

Benim sorunum görmediğim dGPU seçeneğini bu laptopta nasıl aktif ederim? BIOS'umu güncelledikten sonra bana bir yararı olur mu?

PC ile takılırken sanki FPS'ini zorla tutuyormuş ve düşürmeye çalışan bir şey varmış gibi en kötü oyunda bu bilgisayarda 100 FPS üstünü doyasıya göremedim yardımcı olun lütfen

dual çalışması için diğer slota da ram ekleyin. Bizzat denedim valorantta %20 fps artışı sağladı. nvidea nın eski driverlarını denemenizde fayda var. nedense her driverda farklı fps değerleri alıyorum

Monster Youtube kalanında bu sorunun nasıl çözüleceğini anlatıyor, ben 2 sene önce böyle çözmüştüm sorunu.

Yeni konular

Geri
Yukarı