Monster Abra A5 anakart tamiri

kravuzen

Hectopat
Geçen hafta 3 senelik Monster Abra A5 bilgisayarımı şarj etmemesi nedeniyle servise verdim. Güney çipinde arıza olduğu ve anakart değişimi gerektiği söylenip 2500 TL istendi. Ben de yeni bilgisayar almaya karar verip dün Monster'dan bilgisayarı almaya gittiğimde oradaki arkadaş dışarıda bu çip değiştiriliyor bence değiştirin dedi. Ben de Kadıköy'deki teknik servislerden cihazı açtırmadan temsili bir fiyat alıp Feneryolu'nda bir yere götürdüm. Onlar da arıza tespitini kuzey çipinde problem var şeklinde yapıp (bunların ne olduğu hakkında hiçbir fikrim yok) 800TL'ye değiştirebiliriz dediler. Fakat takınca olmama ihtimali var, o halde ücret almadan toplar iade ederiz, halledersek de ücret bu ve 6 ay garantimizde olur dediler. Ben de onay verdim. Daha önce benzer durumla karşılaşan veya bu işlerden anlayan varsa bu fiyatla ilgili yorum yapabilirse sevinirim, gerçekten yapılabilir bir şey mi merak ediyorum.

Son düzenleme:
Merhaba, sanırsam bu konunun aynısı birkaç gün önce forumda açılmıştı. Sorunuza yanıt bulamadınız herhalde neredeyse 1 haftadır ?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı