Monster Abra A5 Ekrandaki Beyaz Leke

ertuugg

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar Monster Abra A5 v10.3.4 model dizüstü bilgisayarım var, bundan 1 ay önce bilgisayarın ekranı aççıken nemli bezle ekranı sildim ve sonrasında ekranın sol altında küçük bir parlak beyaz leke belirdi. Çok büyük olmamasına rağmen özellikle beyaz veya parlak arka planlarda leke iyice belirginleşiyor ve dikkatimi dağıtıyor. Bilgisayarımı bundan tam 2 sene önce 29/05/2018 tarihinde aldım. Sizce garanti kapsamına girer mi yoksa kullanıcı hatası mı sayılır? Dün yetkili servisi aradım ekranı sildikten sonra olduğundan bahsetmedim, bana büyük ihtimalle garanti kapsamında olacağını söylediler. 8 gün sonra garantina bitecek ve bu karantina günleri gerçekten bilgisayarsız geçmiyor. Ayrıca ayın sonuna kadar yapmam gereken önemli ödevlerim var. Uzun lafın kısası kafam karışık sizce garanti kapsamında olur mu, olursa kargoya bayramdan sonra mı vereyim? Bayram 27 Mayıs'ta bitiyor garantim de 29 Mayıs'ta bitiyor. Anlayacağınız çok karışık bir denklem yardımcı olursanız sevinirim. 😂😂

Dosya Ekleri

• IMG_1977.JPG
    IMG_1977.JPG
    67,6 KB · Görüntüleme: 200
Son düzenleyen: Moderatör:
Bence girer, yollarken bahsetme bu durumdan. Bende monster abra a5 v15.5 aldım ölü piksel cıkmıstı ekran değişimi yaptılar. 11.05.2020 de yolladım. bugun elime ulastı sorunsuz panel değiştirmişler. sizinde değiştirirler.

Yeni konular

Geri
Yukarı