Monster Abra A5 laptop kasıyor

WorxMax

Femtopat
Daha fazla  
Bilgisayarı alalı 6 ay oldu. Önceki zamanlarda Witcher 3, Valorant gibi oyunları rahatça oynuyordum ama bu sıralar oynanmaz derecede kasıyor. Sebebini bilen var mı?

Hocam hangi uygulamaları yüklediniz yüklediğinz uygulamalar orijinal mi veya başlangıçta otomatik açılıyor mu? Çünkü bende de kasma oluyordu Norton antivirüs programı satıl alıp antivirüs programı bilgisayar bakım modülünde bir bakım yaptırdım birkaç gereksiz şeyi sildi bir de virüs buldu silince aşırı derecede hızlandı.

Hocam hangi uygulamaları yüklediniz yüklediğinz uygulamalar orijinal mi veya başlangıçta otomatik açılıyor mu? Çünkü bende de kasma oluyordu Norton antivirüs programı satıl alıp antivirüs programı bilgisayar bakım modülünde bir bakım yaptırdım birkaç gereksiz şeyi sildi bir de virüs buldu silince aşırı derecede hızlandı.
Genel olarak discord, steam gibi uygulamalar var ama internetten 3 4 tane crack oyun indirmiştim. Onlar etki etmiş olabilir bir antivirüs programıyla taratayım düzelir belki. Cevap için teşekkür ederim.

Genel olarak Discord, Steam gibi uygulamalar var ama internetten 3 4 tane crack oyun indirmiştim. Onlar etki etmiş olabilir bir antivirüs programıyla taratayım düzelir belki. Cevap için teşekkür ederim.

Hocam bilgisayarınız ucuz bir bilgisayar olmadığını tahmin ediyorum o yüzden böyle pahalı bilgisayarlar alınca lütfen Crack'li oyunlar indirmeyin hangi siteden olursa olsun hangi virüs programı ile tarandığı iddia edilsede hepsinin virüslü olma ihtimali var lütfen lisanslı oyunlar alıp oynayın ve resmi yerlerden alın (Steam, Epic Games gibi) bu bilgisayarınızın güvenliği ve performansı için elzemdir aynı zamanda yazılımlarınızda orijinal olsun(Microsoft, antivirüs programı gibi)

Hocam bilgisayarınız ucuz bir bilgisayar olmadığını tahmin ediyorum o yüzden böyle pahalı bilgisayarlar alınca lütfen Crack'li oyunlar indirmeyin hangi siteden olursa olsun hangi virüs programı ile tarandığı iddia edilsede hepsinin virüslü olma ihtimali var lütfen lisanslı oyunlar alıp oynayın ve resmi yerlerden alın (Steam, Epic Games gibi) bu bilgisayarınızın güvenliği ve performansı için elzemdir aynı zamanda yazılımlarınızda orijinal olsun(Microsoft, antivirüs programı gibi)
Tamamdır, bundan sonra daha dikkatli olacağım. Yardım ettiğiniz için teşekkür ederim.

Rica ederim eğer ki gene bilgisayar yavaşsa bilgisayarınız darbe almış olabilir ancak onda komple hata vermesi gerekir diye düşünüyorum.(donanımsal hata)

Geri
Yukarı