Monster Abra A5 Turbo Fan Tuşu

ahmetkuralc

Hectopat
Daha fazla  
Herkeze merhaba arkadaşalar. Ben bu bilgisayarı alalı 2 hafta oldu ve bu gün oyun indirmek için gece bilgisayarı açık bıraktım sabah alırım inmiş olur diye sabah oyun inmişti fakat turbo fan tuşu çalışmıyordu. Bende driverını sildim cd sinden tekrar yükledim fakat bilgisayar reset atılıncada ekran renkleri değişmiş ve turbo fan tuşu gene çalışmıyordu. Lütfen yardım edin.@Recep Baltaş @Ali Güngör abiler yardım edermisiniz lütfen.

Ekran rengi sorununu Onboard ekran kartını kaldırdım ve tekrar yükledim sorun çözüldü. Fakat bu turbo fan hala açılmıyor. Control center dan açıyordum önceden artık control center açılmıyor.

Herkeze merhaba arkadaşalar ben bu bilgisayarı alalı 2 hafta oldu ve bu gün oyun indirmek için gece bilgisayarı açık bıraktım sabah alırım inmiş olur diye sabah oyun inmişti fakat turbo fan tuşu çalışmıyordu bende driverını sildim cd sinden tekrar yükledim fakat bilgisayar reset atılıncada ekran renkleri değişmiş ve turbo fan tuşu gene çalışmıyordu Lütfen yardım edin @Recep Baltaş @Ali Güngör abiler yardım edermisiniz lütfen.

Ekran rengi sorununu Onboard ekran kartını kaldırdım ve tekrar yükledim sorun çözüldü fakat bu turbo fan hala açılmıyor Control center dan açıyordum önceden artık control center açılmıyor
Böyle dandik firmalardan birşey alınmaz nede olsa türk firması paran çöpe gitti.

Sayın @Recep Baltaş öncelikle yorumunuz için teşekkürler fakat bıos'a nasıl girileceğini söylerseniz sevinirim ve bıos güncelleme için sadece bıos'a girip güncelle demekmi gerekiyor başka işlemlerde varmı Teşekkürler . Bu arada malesef Windows'um crackli 8.1 pro güncelleme yapsam sorun olurmu çünkü Windows'u yükleyen arkadaş güncelleme yapma dedi .
Not:En yakın zamanda Windows almayı düşünüyorum sonuçta öğrenciyiz :D öğrenciler için olanı biliyorum fakat kabul edilmedi.

Böyle dandik firmalardan birşey alınmaz nede olsa türk firması paran çöpe gitti.
Adamlar şuan oyun laptopu sıralamasında ilk 3'de yer alıyor, eğer bilgisayar herhangi bir oyunu açmazsa yani kaldıramazsa paranı iade ediyorlar. Hatta bir kullanıcının sorusuna video çekerek yanıt verdiklerini bile gördüm. Monster dizüstü oyun piyasasında en iyi markalardandır.

Kardeş soruma cevap verseniz. Bu arada oyunlarda ekran titriyor bellek azaldı diyor. Bende mi sorun var anlamadım. Orjinal oyunlardada aynı sorun var. Anlamadım bilader ben bu işi alalı 2 hafta olmadı şimdiden 1 ton sorun çıkardı ya.

Sayın @Recep Baltaş öncelikle yorumunuz için teşekkürler fakat bıos'a nasıl girileceğini söylerseniz sevinirim ve bıos güncelleme için sadece bıos'a girip güncelle demekmi gerekiyor başka işlemlerde varmı Teşekkürler . Bu arada malesef Windows'um crackli 8.1 pro güncelleme yapsam sorun olurmu çünkü Windows'u yükleyen arkadaş güncelleme yapma dedi .
Not:En yakın zamanda Windows almayı düşünüyorum sonuçta öğrenciyiz :D öğrenciler için olanı biliyorum fakat kabul edilmedi.

Yeni konular

Geri
Yukarı