Monster Abra A5 V1.1.2 İnceleme

Merhaba arkadaşlar, yaklaşık 1 yıldır kullandığım cihazı incelemek istedim. İlk incelemem olduğu heyecan yapmış olabilirim belkide tam bir fiyaskodur. Sizce eksik yönleri nelerdir? Neleri geliştirmeliyim ?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tebrikler. İncelemen gayet başarılı, sadece dış mekan çekimi olduğu için rüzgar sesi beni biraz rahatsız etti. Biraz da robotik konuşuyorsun gibi geldi bana kendinden birşeyler katman lazım.

Bence bütün sorun seste. Ses dışında video çok güzel. Dışarıdaki rüzgar, sesini engellemiş. Birde normal anlatımında biraz daha samimi olabilirsin çok aşırı ciddisin. Ciddiyetsiz ol demiyorum ama fazlası insanı sıkıyor biraz :) Dediğim gibi genel olarak ses problemleri dışında inceleme amatör birisi için (amatör demek bana düşmez ama yeni başladığın için öyle dedim) gerçekten faydalı ve güzel video. Zamanla dış sesi önlemeyi, kendi sesini nasıl kullanacağını öğrenirsin. Başarılar dilerim :)

Bence de birazcık kendin gibi konuşsan yani daha sempatik daha yakın olsan daha güzel olabilirmiş ama yinede güzel bir inceleme olmuş ellerine sağlık :) Diğer incelemelerinde başarılar diliyorum :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı