MONSTER ABRA A5 V1.1 vs Asus N550JK-CN167D

Hangisini alayım?

• Oy verenlerin toplamı
    18
Monster'dan uzak durun demeyin ama... Benim şu ana kadar gördüğüm en iyi servisi yapıyorlar adamlar. Monster bir Türk markası ve amaçları sadece performans. Kasaların çoğunu Msi'dan alıyorlar. Parçaları da getirtip takıyorlar ve size veriyorlar. Ve sana aynen şunu söylüyor "Bunu beğenmediysen, seni üzdü ise gel paranı geri verelim". Kaç tane Monster gördünüz de yorum yapıyorsunuz anlamadım. Msi performansta Monster'ı geçer diyorsunuz, nasıl? Aynı parçalar var ve daha düşük fiyata satıyorlar, kasa görünümünden ve işletim sisteminden kısarak.
Ben Monster kullanıcısı değilim. Ama 3-5 arkadaşımın bizzat yaşadıklarından sonra bu firmanın kötülenmesini anlayamıyorum. Kısaca size en iyi desteği ve en iyi performansı veriyorlar. Siz aldınız bitti gitti diye desteği kesmiyorlar.

Scar belki faydası olur. Bir yazım daha vardı ama bulamadım. :(

Teşekkürler yorumlarınız için. Şu anda en ufak yorumun, düşüncenin bile bana katkısı oluyor. Araştırdığım kadarıyla monster'ın müşreti memnuniyetini bayağı övüyorlar. Açıkcası konuyu açarken aklımda asus bir adım öndeydi ama şu anda Monster'a kaydım... 2-3 gün daha beklemedeyim, iyice araştırıp karar verip alacağım. 3-4 yıllık bir yolculuk çünkü bu :)

Teşekkürler yorumlarınız için. Şu anda en ufak yorumun, düşüncenin bile bana katkısı oluyor. Araştırdığım kadarıyla monster'ın müşreti memnuniyetini bayağı övüyorlar. Açıkcası konuyu açarken aklımda asus bir adım öndeydi ama şu anda Monster'a kaydım... 2-3 gün daha beklemedeyim, iyice araştırıp karar verip alacağım. 3-4 yıllık bir yolculuk çünkü bu :)
Umarım yardımım olmuştur. Ben Asus kullanıyorum ama şu durumlarda Monster 1 adım önde, hayırlı olsun şimdiden. :)

Ha benim korkum nedir biliyor musunuz? Monster köklü bir firma olmadığından yarın bir gün kapanırsa...
Ama o da zor gibi gözüküyor zira fokus bilgisayar ilgileniyor.

Umarım yardımım olmuştur. Ben Asus kullanıyorum ama şu durumlarda Monster 1 adım önde, hayırlı olsun şimdiden. :)

Teşekkür ederim...

Ha benim korkum nedir biliyor musunuz? Monster köklü bir firma olmadığından yarın bir gün kapanırsa...
Ama o da zor gibi gözüküyor zira fokus bilgisayar ilgileniyor.

Aman diyeyim.. o konularda bahtsız bedeviyim bu aralar. Bir blackberry telefon almıştım güzel para verip, firma battı. Kardeşime sony vaio laptop aldık, bir süre sonra sony, vaio kısmını elinden cıkarıp sattı :)

Arkadaşlar size bir sorum daha olacak.

MONSTER ABRA A5 V2.1 ile MONSTER ABRA A5 V1.1 arasında ne gibi farklar var? hangisi tercih edilir. Fiyatlar aynı.

v2.1
MONSTER® ABRA A5 V2.1 15.6" - MONSTER NOTEBOOK > ABRA

v1.1
MONSTER® ABRA A5 V1.1 15.6" - MONSTER NOTEBOOK > ABRA
V2.1 'de oyuncu klavye aydınlatması (V1.1 de var ama oyuncu değil) ve daha iyi ses veren hoparlör bulunmakta.(V2.1' de High Definition (HD) hoparlör, V1.1 ONKYO hoparlör bulunmakta.) O yüzden V2.1 alıyoruz. :D

V2.1 'de oyuncu klavye aydınlatması (V1.1 de var ama oyuncu değil) ve daha iyi ses veren hoparlör bulunmakta.(V2.1' de High Definition (HD) hoparlör, V1.1 ONKYO hoparlör bulunmakta.) O yüzden V2.1 alıyoruz. :D

Tamamdır sağolasın hocam. Stoğa girmesini bekliyorum o zaman pusu halinde :) Umarım birisi çıkıp sağlı sollu Asus'u övmez de kafam yine karışmaz.. düşünmekten yoruldum yahu karar vereyim artık :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı