Monster Abra A5 v11.1 SSD ve RAM ekleme

Tolgahlc

Kilopat
Daha fazla  
Abra A5 V11.1 15.6" Oyun Bilgisayarı

SSD ve RAM eklemeyi düşündüm çünkü oyunlarda bazen kısa süreli donmalar vs. yaşıyorum. Size danışmak istedim çünkü öğrenciyim borca girerek vs. yükselticem donanımı eğer çok gerekliyse. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de de aynı bilgisayar var. Öyle bir eksiklik hissetmiyorum lakin ram eklenmesi uygun olabilir. Biraz fazla fan sesi ve ısınma olduğunu düşünüyorum ben sadece.

Öğrenciyseniz bence masraf yapmayın. Uygun olduğunuz vakit alırsınız bunları. Tabi bunların faydasını görürsünüz ama acele etmeye gerek yok sanki. Illa almak isterim derseniz de alın tabiki.

Yükseltmek istersem ikisini birden 800-900 lira bütçe ile hangi modelleri almam gerekiyor. Normal masaüstü eklentileri notebook ile uyumlumudur ?

Yükseltmek istersem ikisini birden 800-900 lira bütçe ile hangi modelleri almam gerekiyor. Normal masaüstü eklentileri notebook ile uyumlumudur ?
Hocam laptoptaki RAM ile masaüstü RAM arasında fark var. İnternetten bakarsanız anlarsınız. Sizdeki RAM hangisiyse aynısından bulup almanız daha iyi olur. SSD ise zaten sizin laptopta M.2 Sata SSD portu var. Ona uygun internetten yine bakarsanız görürsünüz. Ona göre ürünleri alırsınız. Almadan önce karar verirseniz yeni konu açıp bunlar sistemimle uyumlu mudur diye sorarsanız, size gerekli yardım yapılacaktır.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı