Monster Abra A5 V12.1.2 Alınır mı?

rsmxd

Kilopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Merhabalar, şu aralar yeni bir laptop almak istiyorum ve internette araştırma yaparken Monster'ın Abra A5 V12.1.2 modeli gözüme takıldı. Fiyat ve donanım açısından bana gayet uygun geldi fakat internetteki yorumları okuduğumda parçalarının kalitesiz olduğunu, çabuk kırıldığını, servisin çok ilgisiz ve pahalı olduğunu gördüm. Sizce alınır mı yoksa bu fiyata başka bir şey mi almalıyım? Bu arada neredeyse on yıldır aynı bilgisayarı kullanıyorum bu sebeple oyunlara karşı bir açlığım var, bu yüzden PUBG-GTA V gibi oyunları kaldırabilecek türden bir şey istiyorum, ona göre bu bütçede laptoplar önerirseniz sevinirim.

Laptop bu: Abra A5 V12.1.2 15.6" Oyun Bilgisayarı

Son düzenleyen: Moderatör:
Açıkçası laptopun özelliklerini değil de daha çok servisinin ilgisizliğinin doğruluğunu merak ediyorum. Varsa Monster kullanan arkadaş, deneyimlerini paylaşırlarsa sevinirim.

Açıkçası laptopun özelliklerini değil de daha çok servisinin ilgisizliğinin doğruluğunu merak ediyorum. Varsa Monster kullanan arkadaş, deneyimlerini paylaşırlarsa sevinirim.
Servis ilgisizliği dediğinizde bayağı güldüm. Monster'ın teknik servisi gayette güzel ve ilgili (Tecrube ile sabittir).

Ekşi sözlükte okuduğum yorumların çoğunda şikayet var servisle ilgili. Diğer servislere kıyasla da ücret hayli yüksek oluyormuş. Ücret kısmı nasıl peki?
Ekşi Sözlükte okuduğunuz yazıların tarihleri baya eski çünkü Monster'ın servisi eskiden çok kötüydü zaten şimdiki dönemde daha iyi oldu onun dışında ücret kısmı hakkında pek bir bilgim olmasa da örneğin anakartı yandı diyelim bu parçayı Dolar+KDV üzerinden hesaplıyorlar.

Ekşi Sözlükte okuduğunuz yazıların tarihleri baya eski çünkü Monster'ın servisi eskiden çok kötüydü zaten şimdiki dönemde daha iyi oldu onun dışında ücret kısmı hakkında pek bir bilgim olmasa da örneğin anakartı yandı diyelim bu parçayı Dolar+KDV üzerinden hesaplıyorlar.
Tarihler bayağı eski? monster notebook
Adam servise bilgisayarını göndermiş, servis tamir ettik diye başka bilgisayarı göndermiş tekrar. Bu şikayeti gördüm araştırma yaparken komedi filmi gibi:ROFL:. Başına bir şey gelmeyeceğini bilsem Monster al derim. Servise düştün mü allah sabır versin net şikayet dolu, gözümde hala güvenilmeyen marka.

Tarihler bayağı eski? monster notebook
Adam servise bilgisayarını göndermiş, servis tamir ettik diye başka bilgisayarı göndermiş tekrar. Bu şikayeti gördüm araştırma yaparken komedi filmi gibi:ROFL:. Başına bir şey gelmeyeceğini bilsem Monster al derim. Servise düştün mü allah sabır versin net şikayet dolu, gözümde hala güvenilmeyen marka.
Tarihler eski derken eskiden şikayet sayısı daha fazla anlamındaydı her firmanın şikayetleri olur. Mesela Türkiye için söylüyorum diğer ülkelerde nasıl bilmem MSI'ın Türkiye servisi olan Servispoint'i görüyoruz nasıl olduğunu oraya düşenlere de Allah sabır versin. (MSI'yı kötülemiyorum Servispoint'i kötülüyorum)

Bir MSI olmasa da gayet iyi bir markadır. Kuzenimin laptopu bozulduğunda yenisini vermişlerdi. Yani teknik servis açısından da gayet iyi bir markadır. GTX 1050 ile de oyunları gayet iyi bir şekilde oynayabilirsiniz. Tavsiye ederim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı