Monster Abra A5 V12.1.2 FPS Düşme Sorunları

Emrullah Meral

Kilopat
Yer
Bursa/Gemlik
Daha fazla  
Arkadaşlar 4 gün önce Monster Abra A5 V12.1.2 aldım. PUBG, Rainbow, Assasins Creed Origins, Forza Horizon 3, Need for speed Payback bu oyunları yükledim hemen hemen hepsinde FPS dropları yaşadım. Oyunları High, Medium ayarlarda oynuyorum kasmıyor ama 5 dakikadan sonra FPS dropları yaşıyorum. Yüklediğim tüm oyunlarda bu sorunu yaşadım, ekran kartı vs. hepsi güncel. İade edebilir miyim bu laptopu? İade edemezsem eğer kasa ile değiştirecem büyük ihtimal yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer problem belli bir zaman sonra başlıyorsa ısınıyor olabilir sistem. Fanların düzgün çalışabileceği, çalışma masası tarzı bir yerde kullanıyorsunuz bilgisayarı değil mi ? Isı dışında bir şey gelmedi benim aklıma direk. Oyunlara girdiğinizdeki sıcaklık değerlerini kontrol edebilir misiniz MSI Afterburner ile.

Arkadaşlar 4 gün önce Monster Abra A5 V12.1.2 aldım. PUBG, Rainbow, Assasins Creed Origins, Forza Horizon 3, Need for speed Payback bu oyunları yükledim hemen hemen hepsinde FPS dropları yaşadım. Oyunları High, Medium ayarlarda oynuyorum kasmıyor ama 5 dakikadan sonra FPS dropları yaşıyorum. Yüklediğim tüm oyunlarda bu sorunu yaşadım, ekran kartı vs. hepsi güncel. İade edebilir miyim bu laptopu? İade edemezsem eğer kasa ile değiştirecem büyük ihtimal yardımcı olur musunuz?

Yapabileceğiniz tercihler;
  • İade edip yenisini alabilirsiniz (14 gün içinde).
  • İade edip paranızı alabilirsiniz (14 gün içinde).
  • İade etmeyip tamir ettirebilirsiniz (Garanti süresi boyunca ücretsiz).

Sistem özelliklerini yazar mısınız?
İntel İ5 7300 HQ
8 Gb Ram
Gtx 1050
1 TB HDD
Eğer problem belli bir zaman sonra başlıyorsa ısınıyor olabilir sistem. Fanların düzgün çalışabileceği, çalışma masası tarzı bir yerde kullanıyorsunuz bilgisayarı değil mi ? Isı dışında bir şey gelmedi benim aklıma direk. Oyunlara girdiğinizdeki sıcaklık değerlerini kontrol edebilir misiniz MSI Afterburner ile.
Aynen masanın üstünde kullanıyorum bende ısınma ile ilgili diye düşündüm zaten oyunları açtığımda deli gibi çalışıyor fanlar.

Dediğim gibi oyun içinde MSI Afterburner ile sıcaklık değerlerine ulaşıp bizimle paylaşın. Emin olalım en azından öyle olduğuna.

68 çok iyi bir değer. Hele ki şu sıcaklarda. Emin olmak için sorayım. Dell 7577 Performans Sorunu şu konunun 7, 10 ve 16. mesajlarındaki ayarları kontrol eder misiniz ? Eğer böyle değilse bu hale getirir misiniz ?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı