Monster Abra A5 V12.1.2 vs Dell Inspiron 7577

CrashTech

Kilopat
Normalde Monster alacaktım fakat stokta yok ve geç gelecekmiş. Dell markasında da ısınma var diyorlar. Stok gelmesini mi beklemeliyim yoksa 100TL fazla verip Dell mi almalıyım? Yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Monster kullanmış biri olarak memnundum. Dell 7567 ben de bunu almak istedim. Yalnız sorun yaşayanları okudukça insan hevesi kaçıyor. Ama iyi ürün bence. Sorunlar da artık kronik mi şansına mı o kişilerin çıkıyor bilemiyorum. Iki marka da alınabilir bana göre.
Monster önceliğim olurdu. Eğer çok gecikecekse Dell alabilirsiniz. Ama çok gecikmeyecekse Monster beklenir. Monster soğutması da iyidir.

Monster kullanmış biri olarak memnundum. Dell 7567 ben de bunu almak istedim. Yalnız sorun yaşayanları okudukça insan hevesi kaçıyor. Ama iyi ürün bence. Sorunlar da artık kronik mi şansına mı o kişilerin çıkıyor bilemiyorum. Iki marka da alınabilir bana göre.
Monster önceliğim olurdu. Eğer çok gecikecekse Dell alabilirsiniz. Ama çok gecikmeyecekse Monster beklenir. Monster soğutması da iyidir.
Monster 'da herhangi bir sorun yaşamadınız değil mi? Dell almadınız mı şuan ?

Monster 'da herhangi bir sorun yaşamadınız değil mi? Dell almadınız mı şuan ?
Sorun yaşamadım özellikle performans konusunda beğendim. Tabi sizin alacağınız üründe sorun yaşayan var mı ona bakın. Bu arada Dell 7577 demişsiniz de ben 7567 okudum bir an. 7577 hakkında bilgim yok. Zaten yanlış bilmiyorsam yeni çıkan ürün. 7567'yle aralarında ne fark var ona da bakmak lazım.

Hocam ikisininde desteği çok iyi. İkilemde kalmadan alabilirsiniz. Bu arada Dell'in "Yerinde Servis" adlı ayrıcalığını unutmayın derim.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı