Monster Abra A5 v12.1 Servis Sonrası Fan Sorunu

Bios değerini bilgisayara geçince yazarım. Oyun olarak R6, GTA 5, Squad, Pubg, Forza Horizon 4 oynuyorum. Sıkıntı çıkaran oyun yok. Squad ve Pubg hariç diğerlerinde yüksek ayarlarda 60 FPS alıyorum. Pubg de 1080 p medium ayarlarda rahat oynatıyor ama ilk atlayışta ve oyun sonuna doğru kasmalar oluyor.

Bios değerini bilgisayara geçince yazarım. Oyun olarak R6, GTA 5, Squad, Pubg, Forza Horizon 4 oynuyorum. Sıkıntı çıkaran oyun yok. Squad ve Pubg hariç diğerlerinde yüksek ayarlarda 60 FPS alıyorum. Pubg de 1080 p medium ayarlarda rahat oynatıyor ama ilk atlayışta ve oyun sonuna doğru kasmalar oluyor.
Şuan benim BIOS'um güncel değil ve dediğin derecede oyun zevki alamıyorum, Pubg'de mesela karşımdaki rakibe gerekli reaksiyonu verecek kadar rahat oynatmıyor bilgisayar.
Şuan benim BIOS'um güncel değil ve dediğin derecede oyun zevki alamıyorum, Pubg'de mesela karşımdaki rakibe gerekli reaksiyonu verecek kadar rahat oynatmıyor bilgisayar.
Şuanki BIOS "1.05.15RFO4.".

Şuanki BIOS "1.05.15RFO4.".
Bir deşuanki BIOS'da güncellemeler çok önemli FPS konusunda, bilgisayar ile gelen ilk sürücüleri kurduğunda ki çok sefer denememle birlikte tecrübe ile sabittir, en az 10 FPS farkediyor. Özellikle işletim sisteminin ve ekran kartının sürücüleri önemli rol oynuyor.
@Darksoul27

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı