Monster Abra A5 v13.1.1 RAM nasıl takılır?

Sir. Peker

Centipat
Merhaba dostlarım, cihazıma 8 GB RAM alacağım ama nasıl takacağım hakkında fikrim yok. YouTube'da içerik de yok. Eski kasa, bataryası çıkmayan modellerden. Daha önce takan ya da aynı tür olup takan varsa bilgi verebilir mi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Buradaki arkadaş arka kapağını sökmeyi göstermiş. Arka kapağını açtıktan sonra RAM yuvalarını görürsünüz çentikleri ayarlı olduğu için yanlış takmanız imkansız.

Merhaba dostlarım, cihazıma 8 GB RAM alacağım ama nasıl takacağım hakkında fikrim yok. YouTube'da içerik de yok. Eski kasa, bataryası çıkmayan modellerden. Daha önce takan ya da aynı tür olup takan varsa bilgi verebilir mi?

Monster'ın ram tedarikçileri Bigboy, Adata , Kingston ve Gskill'dir. Video'daki ram Bigboy.

Monster'ın RAM tedarikçileri Bigboy, Adata, Kingston ve G.Skill'dir. Video'daki RAM Bigboy.

Selamlar, RAM'i Monster'ın kendisinden bilendenal.com'un fiyattan çok daha uyguna alacağım, takma işlemini sordum sadece.

Servis ücretsiz değişiyor diye biliyorum.

Çok sıra var, 4-5 gün bekleyemem.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Buradaki arkadaş arka kapağını sökmeyi göstermiş. Arka kapağını açtıktan sonra RAM yuvalarını görürsünüz çentikleri ayarlı olduğu için yanlış takmanız imkansız.

Teşekkürler.

Garantiniz şu an devam etmiyorsa sıkıntı yok fakat eğer devam ediyorsa garantiniz bozulacaktır.
Monster'da SSD - RAM gibi takviyeleri yaparsak garanti bozulmuyor, bilginiz olsun. Ama garantim bitti daha yeni SSD takviyesi yaptım.

Adata veriyorlarsa kabul etme . Bigboy veya Samsung iste ısrarla.
Neden ki?

Rica ederim ama garantisi daha uzunsa tavsiye etmem.
Garanti bitti. :)

Monster'da SSD - RAM gibi takviyeleri yaparsak garanti bozulmuyor, bilginiz olsun. Ama garantim bitti daha yeni SSD takviyesi yaptım.

Neden ki?

Garanti bitti. :)
Adata çok ucuz kalitesiz spectek dram yani ram çipi kullanır ucuz olması normal.
Bigboy sadece samsung dram kullanır ve tahminen laptopundaki ramde bundan.
CPU-Z SPD kısmından öğrenebilirsin samsung yazıyorsa bigboy'dur.

Geri
Yukarı