Monster Abra A5 v13. 1 Açılmıyor

Qeenross

Decipat
Daha fazla  
Monster Abra A5 v13.1 laptopumu Monster teknik servisine bakıma götürdüğüm zaman bilgisayara ekran gelmedi ve tık diye bir ses geldi. Döngüye girdi. Bilgisayarı götürmeden önce böyle bir problem yoktu. Bu neden kaynaklanmış olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Cihazı görmeden bir şey söylemek gerçekten zor, servis ile iletişime geçin incelesinler

Normalde BIOS sıfırlama gibi öneriler yapardım ama benzer bir olaya şahit oldum. Servisle lgili bir hata varsa sizin olası bir işleminiz ile bu hatayı kabul etmeyebilirler.

Son düzenleme:
Cihazın içini açtıysan belki bir parçanın kablosu vs çıkmış olabilir pilinde sıkıntı olabilir ekranda bir sıkıntı olabilir görmeden bir şey demek çok zor.

Cihazı görmeden bir şey söylemek gerçekten zor, servis ile iletişime geçin incelesinler.

Normalde BIOS sıfırlama gibi öneriler yapardım ama benzer bir olaya şahit oldum. Servisle lgili bir hata varsa sizin olası bir işleminiz ile bu hatayı kabul etmeyebilirler.

Cihazın içini hiç açmadım ama garantisi 2019 da bitmişti şu an serviste.

Cihazın içini açtıysan belki bir parçanın kablosu vs çıkmış olabilir pilinde sıkıntı olabilir ekranda bir sıkıntı olabilir görmeden bir şey demek çok zor.

Hayır hiç içini açmadım bilgisayarı götürmeden 1 saat önce böyle bir sıkıntı yoktu.

Yeni konular

Geri
Yukarı