Monster Abra A5 V13.3 mi v13.4 mü?

Yer
Antalya
Daha fazla  
Bu iki bilgisayar arasında kaldım. Aralarında işlemci farkı var 8.nesil i5 ile i7.

Intel® Coffee Lake Core™ i5-8300H 4C/8T; 8MB L3; 8GT/s; 2.3GHz > 4.0GHz; 45W; 14nm

Intel® Coffee Lake Core™ i7-8750H 6C/12T; 9MB L3; 8GT/s; 2.2GHz > 4.1GHz; 45W; 14nm

Sizce i7 için fazladan 400 TL değer mi ?

Değer mi değmez ayrı tartışılır şuan bir ürün alırken uzun ömürlü olması amacıyla alırsanız daha uygun olur. Sadece oyun amaçlı düşünmek yerine kullanılacak render programlari AutoCAD vb için i7 işlemciler önerilir. Derseniz benim ileri ki planlarımda oyun harici sistem yorucu program olmaz i5 alabilirsiniz.

Değmez i5'in sonundaki rakamlar çok önemli. 8300, oyunlarda güzel bir performans alırsınız. Hiçbir sorun yaşayacağınızı sanmıyorum. Özellikle ekran kartını oldukça besler. Ancak dilerseniz sonradan çok iyi bir ekran kartı alacağım. gtx1070 / 1080 gibi gibi, o halde İ7 gösterdiğiniz işlemciyi alabilirsiniz. 400 TL bilgisayar fiyatlarına göre fazla para gibi değil gözüküyor. Ancak size kalmış tabiki.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı