Monster Abra A5 v13.3 vs Abra A5 v13.4

DaddysHome

Decapat
Son düzenleme:
Öncelikle merhaba :)
Monster Abra A5 13.4 modelini yaklaşık 1 aydır kullanıyorum . Sana 1 aylık gözlemlerimi anlatayım.
Bu bilgisayarı düşünüyorsan Cs GO ultra'da max 200 fps gördüm ... Bu fiyata düşük performans gibi geliyor olabilir fakat ekran kartı kullanımı max %60 cpu kullanımı %40'ı geçtiğini de görmedim . Bu bilgisayar ileriye dönük bir yatırım olarak düşünebilirsin Fortnite Destansı'da (1-2 ayar kapalı) 100-120 fps civarında dolaşıyor. League Of Legends de oynamışlığım var. Grafik ve çözünürlük ayarları ultra ve 1920x1080 de oynamaktayım . Bu oyunda da 120 fps dolaylarında dolaşıyor . Ekran kartı değerlerine bakmadım (Ki %60 'ı geçtiğini düşünmüyorum ) . Payday 2 de oynadım . Bu oyunda da Grafik ayarları Ultra ve 1920 x 1080 . Ekran Kartı bu oyunda kullanılmaya başlıyor ve %80-%90 dolaylarına geliyor.Fps'ye bakacak olursan da 100 civarında dolaşıyor (Arttığı da oluyor ).
İşin esasına gelirsek bu bilgisayar bence almaya değer fakat Şunu da hatırlatayım RGB olayı tam beklediğim gibi değil yani her tuşa farklı renk atama olayı yok bazı başlıca modlar var onları kullanabiliyorsun :kıkırda:. Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana kafana takılan soru olursa cevaplarım

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı