Monster Abra A5 V15.1.1 vs HP Power 15-DK0013NT

GoktugY

Centipat
Herkese merhaba,

İyice araştırdım ve bu fiyatlara en iyi ekran kartı olarak GTX1650'yi buldum. Bu ekran kartına sahip iki laptop arasında kaldım tercih konusunda yardımcı olabilir misiniz?

HP'nin ısınma problemi olduğunu biliyorum ama bu yeni kasalarda çift fan ve çıkışı arkaya doğru. Eski modellerdeki gibi problem olacağını düşünmüyorum ama yine de tecrübesi olan arkadaşlar varsa yorum yaparsanız sevinirim. Ve 1TB + 128 GB olması da ilgimi çekti zaten onun dışında iki laptop da aynı. HP'de merak ettiğim bir konu daha sonra istersem RAM ve depolamasında değişiklik yapabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese merhaba,

İyice araştırdım ve bu fiyatlara en iyi ekran kartı olarak GTX1650'yi buldum. Bu ekran kartına sahip iki laptop arasında kaldım tercih konusunda yardımcı olabilir misiniz?

HP'nin ısınma problemi olduğunu biliyorum ama bu yeni kasalarda çift fan ve çıkışı arkaya doğru. Eski modellerdeki gibi problem olacağını düşünmüyorum ama yine de tecrübesi olan arkadaşlar varsa yorum yaparsanız sevinirim. Ve 1TB + 128 GB olması da ilgimi çekti zaten onun dışında iki laptop da aynı. HP'de merak ettiğim bir konu daha sonra istersem RAM ve depolamasında değişiklik yapabilir miyim?
Yapabilirsin ama ben her türlü Monster öneririm.

Monster önermiyorum. Sebebi anakart kalitesi.
HP'nin son 5-6 yıl içerisinde çıkarttığı dizüstülerinde ısınma problemi olduğunu sanmıyorum. 2 yıl önce kullanmıştım gayet kaliteliydi.
Aşağıdaki Lenovo'yu alabilirsin;

Monster önermiyorum. Sebebi anakart kalitesi.
HP'nin son 5-6 yıl içerisinde çıkarttığı dizüstülerinde ısınma problemi olduğunu sanmıyorum. 2 yıl önce kullanmıştım gayet kaliteliydi.
Aşağıdaki Lenovo'yu alabilirsin;

Şu an kullandığım laptop lenovo çok güçlü bir laptop değil daha giriş seviyesi biraz da eskidi ama pek memnun değilim. Yenileri daha uzun ömürlü mü?
Yapabilirsin ama ben her türlü Monster öneririm.

Teşekkür ederim tavsiyen için.

Merhaba, ben de aynı iki model arasında kaldım. HP batarya ve depolama alanında daha sağlam gibi ve aynı zamanda 300 tl daha ucuz. Bu konuda yardımcı olabilecek varsa sevinirim

Şu an kullandığım laptop lenovo çok güçlü bir laptop değil daha giriş seviyesi biraz da eskidi ama pek memnun değilim. Yenileri daha uzun ömürlü mü?

Teşekkür ederim tavsiyen için.
Lenovo L340 kullaniyorum. Incelemeyi ve konudaki mesajlari okuduktan sonra aklinda bir soru kalirsa sorabilirsin. Bu da HP'nin incelemesi. Bu da Monster incelemesi.

Bence HP ya da Monster hangisini alirsaniz alin memnun kalacaksiniz. Ben kendi adima HP'yi secerdim. Sogutma olarak yeni kasa gozumde bir tik onde. Ayrica Time Spy rekorlarimi da bir HP kullanicisi gectigi icin gozumdeki degeri daha da artti.

Geri
Yukarı