Monster Abra A5 v15.1 RAM yükseltme

BerBat

Decapat
Yer
İZMİR
Daha fazla  
Meslek
Gıda Mühendisliği İngilizce Hazırlık
Merhabalar, halihazırda cihazıma takılı 8 GB Adata Premier DDR4 2666MHz so-DIMM [AD4S266638G19-B (Bulk)] yanına bir tane daha 8 GB RAM almak istiyorum ama tam olarak piyasada bulunan hangi RAM'i alacağımı belirleyemedim. Bulduğum en uyumlu model AD4S266638G19-S (Single tray) model numaralı ürün ama model numaralarının yanındaki Single tray ve bulk ibareleri kafamı karıştırdı. O yüzden kit şeklinde satılan uyumlu RAM'leri inceledim ama oradan da bir karara varamadım. Bana CL19 2666MHz 8 GB tek ya da herhangi bir 2666MHz 2x8 GB kit önerebilir misiniz?

-Bulk model bende hali hazırda takılı bulunmakta.

Son düzenleme:
Bulk model zaten bende takılı, benim kafam diğer modele takıldı, Single Tray olması sorun çıkartır mı?

Bulk yazısını, Single Tray yazısını nerede gördünüz? 8 GB 2666 MHz CL19 SODIMM bellek alacaksınız. Markası fark etmez. İsterseniz Kingston veya Samsung da alabilirsiniz.

Bulk yazısını, Single Tray yazısını nerede gördünüz? 8 GB 2666 MHz CL19 SODIMM bellek alacaksınız. Markası fark etmez. İsterseniz Kingston veya Samsung da alabilirsiniz.

Bulk ve Single Tray yazısına Adata'nın kendi sitesinde model numarasına göre aratınca, Premier serisi ile ilgili sayfada, model bilgisi içeren PDF dosyasına ulaştım, orada geçiyordu.

Geri
Yukarı