Monster Abra A5 v15.1 SSD uyumu

strassen98

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba başlıkta belirttiğim modelde bir laptopum var.
İçerisinde "256 GB Samsung PM981A M.2 SSD PCI-e 3.0" SSD var ben ek olarak 2.5 HDD / SSD portuna 1TB bir HDD eklettirmiştim zamanında.
Şu an ek bir SSD almak istiyorum ancak uyum konusunda aklımda bazı sorular var. Şimdi size aşağıya bilgisayarın içerisindeki toplam 3 portu ve almak istediğim SSD'yi ek olarak içerisinde olan SSD'yi bırakacağım.

1.Port M.2 SSD240GB M.2 SSD Sata 3 (Okuma: 550 MB/s - Yazma: 510 MB/s)
2.Port M.2 SSDTakılı Değil (Boş olan port bu arkadaşlar)
1.Port 2.5" SSD/HDDTakılı Değil (HDD bu portta)

Almak istediğim SSD'ler bunlar, ben kendi SSD'me baktığım zaman girişlerde farklılık gördüm. Linktekiler 3 uçlu bende ki SSD 2, 2 porta da M.2 SSD dediği için aynı olduklarını varsayıyorum ancak giriş sayıları farklı olduğu için çok muallakta kaldım, yukarıdaki 2 SSD'den birisini alsam çalışır mı?

Samsung 256 GB PM981A MZVLB256HBHQ PCI-Express 3.0 SSD Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe bu da bende ki SSD

Boss Bilişim dolandırıcı oradan alma. Forumda yasaklı zaten o site.
bilmiyordum hocam da bu ssd modellerinden birini aldığımda uyar mı pc ye?
Hocam zaten 1 tane M.2 var sisteminde. Diğerini aldığında görmez laptop.
çok saçma değil mi ya ne alakası varsa, bu arada benim diğer slot'a hangi tip ssd uyar söylersen ona göre alacağım hocam

Sata SSD modelleri uyar hocam. 2.5" olmasına dikkat edin alırken taktığınız gibi çalışır.
tamamdır sağolasın hocam
Sata SSD modelleri uyar hocam. 2.5" olmasına dikkat edin alırken taktığınız gibi çalışır.
tamamdır sağolasın hocam
hocam 2.5 yerinde bahsettiğim hdd var şimdi monsterdan mesaj geldi direk alıntılıyorum.
''Depolama alanınızı 2280 form faktör PCIe NVMe Gen3.0×4 M.2 SSD'ler ile genişletebilirsiniz.

Saygılarımızla,''
Demişler şimdi ben baktğım ssd ler de 2 dişli bir de 3 dişli gördüm onlar fark ediyor mu ? mesela adamın verdiği cevaptan yola çıkarak şu ssd yi alsam direk takabilir miyim ?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı