Monster Abra A5 V15.2 alınır mı?

Bende fanatiklik yoktur arkadaşlar işim gereği zaten her donanım elimden geçiyor. Ben cebimden çıkacak paraya onun karşılığına bakarım. Hem fazla para verip hem onu dizginlemek için yazılım ve donanımla uğraşacak kimin para ve zamanı var buna bakmak lazım. Mobil işlemcilerde gereksiz takla attırcağına verdiğimiz paranın karşılığını alacağımız donanım önemli. Genel amaç günümüzde taşınabilir verimli bir oyun laptop u GTX ekran kartı 1650 ve 1660TI ile ryzen konfigurasyonu çok ideal durumda. İşlem gücünde %15 fark için intelle sürünmenin bir anlamı yok sonuçta yük ekran kartında. 35watt ryzen 45watt değerinde intel ile %6 ila %15 gibi işlem gücünde geri kalabilir ama dediğim gibi verimli bir çalışma ortamı sağlandığında. Undervolt yapıcaz altına pad koyacaz derken sıcak havada stres yaşadıktan sonra ben buna verimlilik demiyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı