Monster Abra A5 V15.2 CPU sıcaklığı çok yüksek

Ömür boyu, 6 ayda bir olmak üzere ücretsiz termal macun değişimi ve temizlik imkanı sunuyor Monster. Ben her 9 ayda bir yaptırıyorum. Oyun bilgisayarı olduğundan hava giriş çıkışları çok çabuk tozlanıyor. İstanbul Kadıköy mağazasına kargolayıp temizlik ve termal macun değişimi isteyin. 1 hafta sürer-sürmez zaten gidip gelmesi.
Teşekkür ederim dostum kesinlikle kısa zamanda kargolıyıcağım

Evet Vatan'da çok pahalı Hepsiburada, Trendyol'da falan 190-200 TL falan alınabilir mi?

Vatan 2 kat pahalı satıyor.

Dostum o zaman bilgisayarının sıcaklığı normal zaten laptop ısınması gayet normal zaten belirtildiği maksimum minimum dereceleri var eğer maksimum dereceye gelirse bilgisayar kendini otomatik kapatır.
Boşta 70 derece bir laptopunuz varsa bence endişelenmeniz lazım. En çöp soğutmaya sahip olanlar bile maksimum 60 olmuştur.

Masaüstü bilgisayardan bahsetmiyoruz bahsettiğimiz laptop yalnız dikkat edersen zaten masaüstü bilgisayarlarda kapanma sınırı da 95 yani normal oluyor.

Her laptop 95 derecelere kadar çıkmıyor, söz konusu Monster olsa bile 95 derece çok fazla. Ayrıca artık yeni teknolojilerle 80 dereceye bile çıkmayan Gaming laptoplar var.

Vatan 2 kat pahalı satıyor.
çok teşekkür ederim dostum iyi günler

Her laptop 95 derecelere kadar çıkmıyor, söz konusu Monster olsa bile 95 derece çok fazla. Ayrıca artık yeni teknolojilerle 80 dereceye bile çıkmayan Gaming laptoplar var.

Dostum Monster dediğin bilgisayar havalandırma ve çerçeve konusunda en başarısız firma olarak görünüyor. Yani gayet normal. Endişelenecek bir durum yok. Altına ek fan alırsa sorun ortadan kalkar. Termal macun ile alakası hiç ama hiç yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı