Monster Abra A5 V15.2 Touchpad Çalışmıyor

Dostum, 1 yıldır bende bu sorunu yaşıyordum ta ki bugüne dek. Sorunun kaynağı Windows. Eğer Windows'u en güncel şekilde kullanırsan sorun çözülüyor. Mesela bende dediğim gibi 1 yıldır çalışmıyorfu güncellememe rağmen fakat şimdiki güncelleme ile çalıştı. Orijinal Windows da değildi.

Dostum, 1 yıldır bende bu sorunu yaşıyordum ta ki bugüne dek. Sorunun kaynağı Windows. Eğer Windows'u en güncel şekilde kullanırsan sorun çözülüyor. Mesela bende dediğim gibi 1 yıldır çalışmıyorfu güncellememe rağmen fakat şimdiki güncelleme ile çalıştı. Orijinal Windows da değildi.
Çözümü belirttim zaten :D

Windows kurulumu yaparken çalışan ve sonrasındada driver vs. kurarken sorunsuz çalışan touchpad, çalışmamaya başladı. Windows'u yeniden kurmama rağmen aynı şey meydana geliyor. FN + F5 ile touchpad on/off yaparken ekranda on/off yazısı görülüyor ama touchpad de hiçbir değişiklik olmuyor. Windows USB takıp, F7 ile Windows yükleme ekranında falan çalışırken Windows 10'da çalışmıyor. Şimdiden teşekkürler.

Kanka selam. Bende de aynı sorun vardı ve şans eseri FIFA oynarken sol üstte touchpad on diye yazı çıktı. Sonra araştırdım ve touchpadin sol üstünde bulunan ışığa 2 kez tıklayınca açılıp kapandığını buldum. Yani Windows'unla ilgili bir sorun yokmuş sen format atınca otonom açılmış. İyi günler.

Güncelleme yapayım. Sorunu halledeli bayağı oldu. Sorun Windows ile alakalı. Zaten touchpad driversiz çalışıyor. Sağlıklı bir flash diske Windows ISO yazdırıp Windows kurdum. Sorunsuz kullanıyorum.
knk selamlar.bende de aynı sorun vardı ve şans eseri fifa oynarken sol üstte touchpad on diye yazı çıktı.sonra intte araştırdım ve touchpadin sol üstünde bulunan ışığa 2 kez tıklayınca açılıp kapandığını buldum.yani windowsunla ilgili bir sorun yokmuş sen format atınca otonom açılmış.iyi günler

Yeni konular

Geri
Yukarı