Monster Abra A5 v15.5 alınır mı?

cm4ky

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba,

Monster laptop almayı düşünüyorum fakat bu fiyata değer mi?

Ayrıca; RGB tek bölge aydınlatmalı klavye (Türkçe Q) kullanılmış, efektli değil mi? Dalgalanma vs.

Kesinlikle alınır. O fiyatlara daha iyisini almanıza imkan yok. Bir üst seviyeye çıkmak istediğiniz zaman fiyatlar 10 binli rakamlara geliyor.

Çok teşekkür ederim, RGB tek bölge aydınlatmalı klavye (Türkçe Q) kullanılmış, efektli değil mi? Dalgalanma vs.
2 haftadır 15.2 sürümünü özelleştirme yaparak kullanıyorum.Ram ve SSD yükseltmesi yaptım.Öneririm harika cihaz.
Kesinlikle alınır. O fiyatlara daha iyisini almanıza imkan yok. Bir üst seviyeye çıkmak istediğiniz zaman fiyatlar 10 binli rakamlara geliyor.

Çok teşekkür ederim, RGB tek bölge aydınlatmalı klavye (Türkçe Q) kullanılmış, efektli değil mi? Dalgalanma vs.

Evet 6 ayrı mod var istediğiniz gibi düzenliyebiliyorsunuz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı