Monster Abra A5 v15.5 modeli nasıldır?

Hahaha... Monster'ın soğutmasını Lenovo'dan iyi görmek. Menteşe sorunuyla bile başlı başına güven vermiyor. Dandik malzeme yapısına sahip. Gelip yılların markasını, dünden bitme bir markadan daha iyi görmüşsünüz. Her markanın sorunlu ürünleri olabilir. Sizde alırken araştırın bir zahmet... Yalnızca L340 serisi hafif fazladan ısınıyor diye tüm modelleri öyle mi olacak! Sen sırf oyun için üretildiği iddia edilen Monster ile Lenovo'nun orta seviye serisini karşılaştırmışsın. Hadi bakalım oyun amacı ile üretilen Lenovo Legion serisi ile karşılaştır bakalım, Monster toz mu yutuyor yoksa nal mı topluyor diye bakarsın belki!
Lenovo Legion ve Monster Abra, Tulpar ve Semruk bu bilgisayarlar da iyi bilgisayarlar. Ayrıca sadece bir serisi öyle diye hepsi öyle olacak veya öyle demiyorum. Ayrıca karşılaştırma da yapmadım. Lenovo'nun soğutması iyi değil derken L340'ı örnek gösterdim. Menteşe sorunu vs. de bulunmamakta, ayrıca Lenovo'ya her markanın sorunlu ürünü olabilir diyorsunuz, bu Monster içinde geçerli herhangi bir sorun durumunda garantisi bulunmakta zaten. Aşağıda ki fotoğrafta da Lenovo Legion'da 11K paraya GTX 1650 bilgisayar alabiliyorsunuz. Monster'da ise RTX 2060 bulunan bir laptop alabiliyorsunuz.
Screenshot_1450.png

Screenshot_1451.png

Hahaha... Monster'ın soğutmasını Lenovo'dan iyi görmek. Menteşe sorunuyla bile başlı başına güven vermiyor. Dandik malzeme yapısına sahip. Gelip yılların markasını, dünden bitme bir markadan daha iyi görmüşsünüz. Her markanın sorunlu ürünleri olabilir. Sizde alırken araştırın bir zahmet... Yalnızca L340 serisi hafif fazladan ısınıyor diye tüm modelleri öyle mi olacak! Sen sırf oyun için üretildiği iddia edilen Monster ile Lenovo'nun orta seviye serisini karşılaştırmışsın. Hadi bakalım oyun amacı ile üretilen Lenovo Legion serisi ile karşılaştır bakalım, Monster toz mu yutuyor yoksa nal mı topluyor diye bakarsın belki!

Hahaha... İlk olarak yerli bir marka olan Monster markasına destek vermek yerine yabancı markaları zengin etme cabanızı alkışlıyorum. Kasası dandik değil diğer markalarla aynı ama siz kasasının plastik oluşuna dandik diyorsanız yanılıyorsunuz. Plastik olması bir avantaj hem daha hafif hem de metale göre sıcaklığı daha az ilettiği için rahatsızlık vermiyor. Lenovo'nın Legion serisini bildiğiniz kadar Monster'in Semruk serisini de bilseydiniz o kadar iddialı konuşamazdınız. Monster kalite bakımından Avrupa standartlarının üzerinde. Öğreninde gelin.

Lenovo Legion ve Monster Abra, Tulpar ve semruk bu bilgisayarlar da iyi bilgisayarlar. Ayrıca sadece bir serisi öyle diye hepsi öyle olacak veya öyle demiyorum. Ayrıca karşılaştırma da yapmadım. Lenovo'nun soğutması iyi değil derken L340'ı örnek gösterdim. Menteşe sorunu vs. de bulunmamakta, ayrıca Lenovo'ya her markanın sorunlu ürünü olabilir diyorsunuz, bu Monster içinde geçerli herhangi bir sorun durumunda garantisi bulunmakta zaten. Aşağıda ki fotoğrafta da Lenovo Legion'da 11K paraya GTX 1650 bilgisayar alabiliyorsunuz. Monster'da ise RTX 2060 bulunan bir laptop alabiliyorsunuz.
Eki Görüntüle 648356
Eki Görüntüle 648360

Siz pahalı satan bir mağazadan bakmışsınız. 11.000 ₺'ye GTX 1660 Ti'a sahip bir Legion modeli alabiliyorsunuz. Yanında Battlefield 5 hediyesiyle birlikte. Siz iki ürünüde canlı bir şekilde inceleyin, öyle gelip yorumunuzu yapın... Lenovo Legion'daki o kalite hissiyatı, Monster'da yok. Neyse alacak kişi istediğini alsın, ama sonra gelip Monster laptopta şu sorun, bu sorun var diye konu açmasın.

Siz pahalı satan bir mağazadan bakmışsınız. 11.000 ₺'ye GTX 1660 Ti'a sahip bir Legion modeli alabiliyorsunuz. Yanında Battlefield 5 hediyesiyle birlikte. Siz iki ürünüde canlı bir şekilde inceleyin, öyle gelip yorumunuzu yapın... Lenovo Legion'daki o kalite hissiyatı, Monster'da yok. Neyse alacak kişi istediğini alsın, ama sonra gelip Monster laptopta şu sorun, bu sorun var diye konu açmasın.
Şuan yaptığınız sadece bir ürünü abartmak onu bir belirteyim. Ayrıca Lenovo Legion'da inceledim, gayet de normal laptop hissiyatı mevcuttu abartmayı bırakırsanız sevinirim. Monster laptoplarda gayet iyi laptoplar ve ben bu laptopu alalı 1 ay oldu ne bir mavi ekran ne bir donma vs. yaşamadım. Önerim Lenovo'yu abartmayı bırakmanız ve Monster'ın kötü olmadığının farkına varmanız.

Hahaha... İlk olarak yerli bir marka olan Monster markasına destek vermek yerine yabancı markaları zengin etme cabanızı alkışlıyorum. Kasası dandik değil diğer markalarla aynı ama siz kasasının plastik oluşuna dandik diyorsanız yanılıyorsunuz. Plastik olması bir avantaj hem daha hafif hem de metale göre sıcaklığı daha az ilettiği için rahatsızlık vermiyor. Lenovo'nın Legion serisini bildiğiniz kadar Monster'in semruk serisini de bilseydiniz o kadar iddialı konuşamazdınız. Monster kalite bakımından Avrupa standartlarının üzerinde. Öğreninde gelin.

Gülmekten ağlatacaksınız beni, en düşük fiyatlı semruk serisi 25.000₺... Yabancı markayı zengin etme cabasıymış, sanki Monster anakart dahil her şeyi kendisi üretiyormuş gibi! Daha plastik kasa ile metal kasanın farkını bilmiyorsunuz, bir de konuşuyorsunuz... Siz fanlı bir soğutucu alıp laptopun altına koyduğunuzda plastik iletken olmadığından en fazla havalandırma boşluklarından hava girebilecek, ancak metal kasa iletken olduğundan önce kasa soğuyacak ve ardından iletken olan bakır borulara etki edecek... Ayrıca Monster, birkaç detay dışında tamamiyle Çin'den getirtiyor ürünlerini, burada birleştiriyor... Buna da sözde yerli marka diyorsunuz.

Son düzenleyen: Moderatör:

Masaüstü bilgisayardaki GTX1650'nin fiyatı ile laptoplarda kullanılan GTX1650'nin fıyatlarını bir tutuşunuzu tebrik ediyorum :) . Sorun derken sorun her markadan çıkacak ama önemli olan o sorunla ilgilenen teknik servis. Monster'ın mağazası var götür her şeyi ile ilgileniyorlar hatta gelemiyorsan ücretsiz gönderebiliyorsun ömür boyu. 6 ayda 1 bakım. Lenovo bu kadar ilgilenmiyor ürünü ile zaten ilgilenmesini de beklemiyorum Amerika'dan gelecek halı yok. Hediye olarak Monster'da çanta, USB, 1 aylık Xbox gamepas ve Mount & Blade II: Bannerlord veriyor. Öhrende gel

Monster ürünlerini Çin'den getirmesine rağmen iyi bir ürün neden anlamıyorsunuz bilmiyorum. Ve Monster'da kronik sorun yok ısınmıyor da. Ayrıca sadece Semruk almak zorunda değil hiç kimse. Tulpar veya Abra tercih edilebilir bütçeye göre.

Şu an yaptığınız sadece bir ürünü abartmak onu bir belirteyim. Ayrıca Lenovo Legion'da inceledim, gayet de normal laptop hissiyatı mevcuttu abartmayı bırakırsanız sevinirim. Monster laptoplarda gayet iyi laptoplar ve ben bu laptopu alalı 1 ay oldu ne bir mavi ekran ne bir donma vs. yaşamadım. Önerim Lenovo'yu abartmayı bırakmanız ve Monster'ın kötü olmadığının farkına varmanız.

Lenovo'yu abartmıyorum, konu sizin "Lenovo'nun soğutması kötü, özellikle L340 serisinde." Demenizle başladı. Başka bir marka deseydiniz, örneğin Acer Nitro serisi hakkında bir yorum yapsaydınız, doğruluk payınıza göre bende olumlu veya olumsuz cevap verirdim. Asıl siz sırf aldınız ve kullanıyorsunuz diye Monster'ı kusursuz göstermeyi bırakın...
Monster ürünlerini Çin'den getirmesine rağmen iyi bir ürün neden anlamıyorsunuz bilmiyorum. Ve Monster'da kronik sorun yok ısınmıyor da. Ayrıca sadece semruk almak zorunda değil hiç kimse. Tulpar veya Abra tercih edilebilir bütçeye göre.

Başka bir arkadaş 25.000₺'lik Semruk ile 11.000₺'lik Legion'u bir tuttuğundan bu şekilde cevap verdim... Okuduğunuzu anlamanız için kitap okumanızı tavsiye ederim.

Lenovo'yu abartmıyorum, konu sizin "Lenovo'nun soğutması kötü, özellikle L340 serisinde." Demenizle başladı. Başka bir marka deseydiniz, örneğin Acer Nitro serisi hakkında bir yorum yapsaydınız, doğruluk payınıza göre bende olumlu veya olumsuz cevap verirdim. Asıl siz sırf aldınız ve kullanıyorsunuz diye Monster'ı kusursuz göstermeyi bırakın...
Ben kusursuz göstermiyorum inceleme konumda eksilerini de belirtmiştim. Mesela kasası parmak izi tutuyor, biosu çok karışık ve control center yüklerken 3-4 kere hata verdi gibisinden. Ve Acer Nitro deseydim neden bu kadar ılımlı yaklaşacaktınız? Lenovo'ya da aynı şekilde ılımlı yaklaşabilirdiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı