Çözüldü Monster Abra A5 v15.5 oyunlarda parlaklık düşürüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

hellaen

Hectopat
Daha fazla  
Yaklaşık 2 saat öncesine kadar bir sorun yoktu ama oyunlarda tam ekrana alınca ekran parlaklığı düşüyor, masaüstü ne gelince parlaklık tekrar yükseliyor.
NVIDIA sürücülerini silip tekrar yükledim değişen bir şey olmadı.

Çözüm
Selam, sistem ayarlarından güç seçeneklerine girip yüksek performans işaretler misiniz? Durum zaten böyleyse NVIDIA Experience içerisinden oyun içi ayarlarına göz atın. Hatta size tavsiyem NVIDIA kısmından oyunu kaldırın ki ekran kartı uygulamanız oyun üzerinde söz sahibi olmasın. Genelde performans düşmesin diye ufak dokunuşlar yapabiliyorlar.

Maalesef sorun hala devam ediyor.

Sorunu bu şekilde çözdüm;
CMD yönetici olarak çalıştırıp
"Powercfg -setactive 8C5E7FDA-E8BF-4A96-9A85-A6E23A8C635C" kodunu yazıp güç seçeneklerinden yüksek performansa aldım.
Selam, sistem ayarlarından güç seçeneklerine girip yüksek performans işaretler misiniz? Durum zaten böyleyse NVIDIA Experience içerisinden oyun içi ayarlarına göz atın. Hatta size tavsiyem NVIDIA kısmından oyunu kaldırın ki ekran kartı uygulamanız oyun üzerinde söz sahibi olmasın. Genelde performans düşmesin diye ufak dokunuşlar yapabiliyorlar.

Son düzenleyen: Moderatör:

Maalesef sorun hala devam ediyor.

Sorunu bu şekilde çözdüm;
CMD yönetici olarak çalıştırıp
"Powercfg -setactive 8C5E7FDA-E8BF-4A96-9A85-A6E23A8C635C" kodunu yazıp güç seçeneklerinden yüksek performansa aldım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı