Monster Abra A5 v15.6.3 ne kadar eder?

Osmannkc

Femtopat
Arkadaşlar merhaba, 6 aylık bilgisayar. Üniversitede kullanacağım programları kolayca kaldırması ve rahatça oyun oynamak için aldım ama derslerden dolayı oyun oynamaya vaktim kalmadığından bilgisayarımı satıp Office bilgisayarı almaya karar verdim ama bu bilgisayarı ne kadar fiyata satarım hiçbir bilgim yok, bu yüzden size danışmak istiyorum. Ortalama ne kadar fiyat biçmem gerekir?

Dosya Ekleri

• IMG_20210404_232810.jpg
    IMG_20210404_232810.jpg
    184,2 KB · Görüntüleme: 41
  • IMG_20210404_225406.jpg
    IMG_20210404_225406.jpg
    81,7 KB · Görüntüleme: 39
Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba, 6 aylık bilgisayar. Üniversitede kullanacağım programları kolayca kaldırması ve rahatça oyun oynamak için aldım ama derslerden dolayı oyun oynamaya vaktim kalmadığından bilgisayarımı satıp Office bilgisayarı almaya karar verdim ama bu bilgisayarı ne kadar fiyata satarım hiçbir bilgim yok, bu yüzden size danışmak istiyorum. Ortalama ne kadar fiyat biçmem gerekir?
Hocam bu bilgisayar da iyi bir bilgisayar, hem ofis programları yükler hem de oyun oynarsınız :)

Teşekkür ederim, evet güzel bilgisayar ama maalesef şarjı çabuk bitiyor,dışarıda da kullanacağımı düşünerek daha makûl bir bilgisayar almak istiyorum 🙂
Hocam bir ayar vereceğim bu ayarla daha iyi bir pil ömrü alırsınız. Bende Acer Nitro5 kullanıyorum ve pildeyken 4-5 saat gidiyor

Eğer öyle bir şey varsa çok memnun olurum, pil tasarrufuna aldığım halde 1.5 saat kadar gidiyor şarjı
Hocam önce temiz bir format atacağız. Sonra hocam prize takılı iken güç seçeneği dengeli de kalacak. Fakat prizden çıkarınca bu kısma gelip güç tasarrufu seçilecek hocam :)
1617570909170.png
(Temiz bir kurulumdan sonra ama)

Yardımın için çok teşekkür ederim, bu dediklerini yapacağım 🙂
Hocam ben mesela belim ağrıdığı zaman :D Çıkarıyorum laptopu prizden çekiyorum güç tasarrufuna mis gibi saatlerce dizi film izliyorum ve 4-5 saat gidiyor. Hocam eğer opera kullanırsanız pilde operanın pil tasarrufu var o da çok faydalı oluyor internette
İyi geceler hocam 🙂
Hocam birde satmayı çıkarın aklınızdan çok güzel bir bilgisayar o :D

Yeni konular

Geri
Yukarı