Monster Abra A5 v15.6 oyunlarda siyah ekran

notDreamss

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, 2 gün önce arkadaşlarımla Fortnite oynarken maç bitmişti ve tam lobi tuşuna bastığımda bilgisayarda siyah ekran sorunu ile karşılaştım. Arkadaşlarımla falan konuşabiliyorum ama direkt ekran yok. fare imleci bile gözükmüyordu. Bilgisayarı kapattım, yeniden açtım hala öyleydi. tekrar kapatıp 5 dakika falan bekledikten sonra açtığımda düzelmişti.

Sonra tekrar Fortnite'a girdim ve maça girdik, ben öldükten birkaç dakika sonra tekrar aynı hata oldu ve düzelmesi biraz uzun sürdü. Ondan sonra Valorant'a girdim maçın başlarında tekrar oldu. HDMI kablosu ile televizyona (yani harici monitöre) bağladığımda rahat bir şekilde kullanabiliyorken ana ekranda kullanamıyorum. Bu cumartesi (18.06.22) için rezervasyon aldım, teknik servise götüreceğim ama hızlıca bir çözüm bulursam götürmeyi düşünmüyorum. Bildiğiniz bilgileri paylaşarak yardım edin, teşekkürler.

Bilgisayar özellikleri:
  • Monster Abra A5 v15.6
  • i7 10750H.
  • GTX 1650.
  • 32 GB RAM.
  • Intel SSD PEKNW010T9 (SSD)

Ek olarak, çalıştır kısmına basıp "perfmon /report" yazdığımda yani kaynak ve performans Izleyicisi'ni açtığım zaman "60 saniyedir veriler alınıyor" yazıyor. Bunun için birkaç çözüm denedim ama çözemedim bu konu ile ilgilide bir çözüm yönteminiz ya da fikriniz varsa paylaşırsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı