Monster Abra A5 v15.7 klavye ışığı kapanma süresi nasıl değiştirilir?

ahmet0698

Femtopat
Daha fazla  
Klavye ışığı boşta bıraktım 10 dakika ışığı kapanıyor. Kayıt defterinden ayar vs. var mıdır? Bir de PC'ye restart atınca seçtiğim renk değil de turkuaz renk oluyor fn+f7'e basarak istediğim renge geçiyor. kayıt defterindeki yerini buldum. yardım ederseniz sevinirim.

Bilgisayar\HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\OEM\GamingCenter2\RGBKeyboard\MEZone_Lighbar

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (1).png
    Ekran Görüntüsü (1).png
    206,4 KB · Görüntüleme: 84
Hocam bende HP Pavilion Gaming 15 kullanıyorum.Bios güncelledikten sonra direkt bios'a girdim orada girer girmez karşıma çıkmıştı.'Keyboard Backlight' gibi birşeydi bence deneyin.

Klavye ışığı boşta bıraktım 10 dakika ışığı kapanıyor. Kayıt defterinden ayar vs. var mıdır? Bir de PC'ye restart atınca seçtiğim renk değil de turkuaz renk oluyor FN+F7'e basarak istediğim renge geçiyor. Kayıt defterindeki yerini buldum.

Bilgisayar\HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\OEM\GamingCenter2\RGBKeyboard\MEZone_Lighbar

Bende laptop ilk aldığımda sendeki gibi çalışıyordu Monster servisine pc seri no bios ve ec firmware sürümlerini içeren mail atarak BIOS güncellemesi istedim, bana dosyaları gönderdiler ve yükledim, ardından Monster kontrol merkezinde klavye ışığı süresi ayarı geldi ve Windows açılır açılmaz klavye rengi seçilen ayara geliyor. Eğer kendin BIOS güncellemesi yapamazsan servise götür çünkü çok basit değil yüklemeden önce biraz araştırıp iyice emin ol ya da direk servise götür hem bakım/temizlik yaptır hem de BIOS güncellesinler 1-2 saate halledip geri veriyorlar zaten.

Geri
Yukarı