Monster Abra A5 v15.7 nasıldır?

Yer
Nvidia'nın yanında

Bu laptopu almaya karar verdim. Sizce işlemciyi i7 10750H yapmanın FPS'e aman aman bir katkısı olur mu? Genellikle ekran kartına dayalı oyunlar oynuyorum PUBG gibi. İlerde RAM'i 16 GB yapmayı planlıyorum.

Bu laptopu almaya karar verdim. Sizce işlemciyi i7 10750H yapmanın FPS'e aman aman bir katkısı olur mu? Genellikle ekran kartına dayalı oyunlar oynuyorum PUBG gibi. İlerde RAM'i 16 GB yapmayı planlıyorum.

Merhabalar yanlış anlamayın beni ama oyun oynamak istiyorsanız imkanınız varsa masaüstü diziniz 4 binliralık masaüstüler 8-9 binlik laptoplar aynı performansı veriyor.

Merhabalar yanlış anlamayın beni ama oyun oynamak istiyorsanız imkanınız varsa masaüstü diziniz 4 binliralık masaüstüler 8-9 binlik laptoplar aynı performansı veriyor.
Yok hocam yanlış anlamam donanım ve yazılıma meraklı bir insanım en doğru tavsiyeyi veriyorsunuz siz fakat bana gerekli olan şey laptop malesef

Yok hocam yanlış anlamam donanım ve yazılıma meraklı bir insanım en doğru tavsiyeyi veriyorsunuz siz fakat bana gerekli olan şey laptop maalesef.

Dostum aldın mı? Bende bununla ASUS TUF Gaming A15 FA506II-BQ200 bu model arasında kaldım. İkisi arasındaki 250 lira oynuyor ASUS daha pahalı sen ne yaptın?

Geri
Yukarı